шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел Viterm Max 12 за ціною від 17690 грн.

Характеристики та опис Viterm Max 12

Вага (кг): 22; Розмір топки: Габарити (мм): 630x420x180; Камера згоряння: немає; КПД (%): 98; Макс. t теплоносія (°С): 80; Корисна потужність (кВт): 12; Площа опалення (м²): 96; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Розміщення: настінний; Джерело енергії: електрика
Джерело енергії
електрика
Розміщення
настінний
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
96 м²
Корисна потужність
12 кВт
КПД
98 %
Камера згоряння
немає
Габарити (ВхШхГ)
630x420x180 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  22000 грн.

від 17 690  до 19 965 грн.
Viterm Viterm Max 12 кВт 380В (расширительный бак + насос + группа безопасности)
Венкон (Київ)
17 690 грн.
← купити
Котел електричний VITERM MAX із насосом 12 кВт (12, 7, Ні, Прямокутна, 85, 380 V) id7920
Modernsys.com.ua (Київ)
← купити
Електричний котел Viterm Max 12 кВт одноконтурний з насосом білий
Rozetka.ua (Київ)
19 965 грн.
← купити
Котел електричний VITERM MAX із насосом 12 кВт
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Viterm Max 12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел Viterm Max 12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел Viterm Max 12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія