шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Voltronic PP-13-27

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Voltronic PP-13-27 за ціною від 1643 грн.

Характеристики та опис Voltronic PP-13-27

100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм; регулювання висоти; відхилення; регулювання глибини; Регулювання: поворот; Макс. навантаження (кг): 15; Макс. діагональ ("): 27; Мін. діагональ ("): 13; Тип: настільне кріплення
Колір
Тип
настільне кріплення
Мінімальна діагональ
13 "
Максимальна діагональ
27 "
Максимальне навантаження
15 кг
Регулювання
поворот
регулювання глибини
відхилення
регулювання висоти
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
Приховане укладання дротів
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 643  до 2 335 грн.
Кронштейн Voltronic PP-13-27
Itbox.ua (Київ)
1 697 грн.
← купити
Кронштейн Voltronic PP-13-27
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн для монітора PiPo PP-13-27, 13-27 до 15кг, вигнутий, Black, Box
Comtrading.ua (Київ)
1 643 грн.
← купити
Кронштейн для монітора PiPo PP-13-27, 13"-27", до 15кг, вигнутий, Black, Box
MAUDAU (Київ)
1 752 грн.
← купити
Кронштейн для монітора PiPo PP-13-27, 13"-27", до 15кг, вигнутий, Black, Box Y-24248
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 652 грн.
← купити
Кронштейн для монітора PiPo PP-13-27 чорний настільний кріплення для монітора 13-27 дюймів вигнутий до 15кг. (YU-GT33A)
Rozetka.ua (Київ)
2 012 грн.
← купити
Кронштейн для монітора PiPo PP-13-27 чорний настільний кріплення для монітора 13-27 дюймів вигнутий до 15кг. (TOR-JUG22B)
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Кронштейн для монітора PiPo PP-13-27, 13"-27", до 15кг, вигнутий, Black, Box
Rozetka.ua (Київ)
1 867 грн.
← купити
Кронштейн для монітора PiPo PP-13-27 чорний настільний кріплення для монітора 13-27 дюймів вигнутий до 15кг. (LO-TH11C)
Rozetka.ua (Київ)
2 030 грн.
← купити
Кронштейн Voltronic PP-13-27
Rozetka.ua (Київ)
2 335 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Voltronic PP-13-27, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Voltronic PP-13-27. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Voltronic PP-13-27 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія