шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Voltronic (ємність)
~ 15 000 мАгод
~ 20 000 мАгод
Інші
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Voltronic UPS-24W за ціною від 1555 грн.

Характеристики та опис Voltronic UPS-24W

Функції: Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 18; USB-A (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Ion; Реальна ємність (мАгод): 12600; Ємність батареї (Вт*год): 74; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 20000
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Ion
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A118 Вт
USB-A210 Вт
DC роз'єм9V/2.7A, 12V/2A / 24 Вт /
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
кабель DC/DC
Інше
Матеріал корпусапластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  2100 грн.

від 1 555  до 2 133 грн.
Voltronic Джерело безперебійного живлення для роутера Voltronic UPS-24W DC1024P USB 5V / 2A, DC9V,2.7A / 12V,2A, 14000mAh(7*
MTA.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
ДБЖ UPS-24W DC1024P для роутерів, Output: USB 5V / 2A, DC9V,2.7A / 12V,2A, 18000mAh, 155х75х23мм, 460грам, Black, BOX UPS-24
Comtrading.ua (Київ)
1 555 грн.
← купити
Voltronic Voltronic UPS-24W DC1024P Black UPS-24W DC1024P / 14000
Венкон (Київ)
2 133 грн.
← купити
ДБЖ Voltronic UPS-24W DC1024P для роутерів, Output: USB 5V/2A, DC9V,2.7A/12V,2A, 14000mAh(7x2000mAh), 155х75х23мм, 460грам,
MAUDAU (Київ)
1 949 грн.
← купити
ДБЖ UPS-24W DC1024P для роутерів, Output: USB 5V/2A, DC9V,2.7A/12V,2A, 14000mAh(7*2000mAh), 155х75х23мм, 460грам, Black, BOX
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 838 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Voltronic UPS-24W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Voltronic UPS-24W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Voltronic UPS-24W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія