шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Walfix R-514B

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Walfix R-514B за ціною від 1658 грн.

Характеристики та опис Walfix R-514B

600x400 мм; 500x400 мм; 400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x400 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; 200x400 мм; 200х300 мм; 200x200 мм; Кріплення VESA: 200x100 мм; Рівень; відхилення; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Максимальна відстань від стіни (мм): 371; Мінімальна відстань від стіни (мм): 82
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
26 "
Максимальна діагональ
65 "
Максимальне навантаження
45 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
Кріплення VESA
200x100 мм
200x200 мм
200х300 мм
200x400 мм
300x200 мм
300x300 мм
300x400 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
500x400 мм
600x400 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 658  до 2 619 грн.
Кронштейн для ТБ Walfix R-514B
Цифра (Київ)
1 932 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ Walfix R-514B
Stls.store (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-514B
Itbox.ua (Київ)
1 867 грн.
← купити
Walfix R-514B
Mallprix.com (Київ)
1 698 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400)
Click.ua (Київ)
1 758 грн.
← купити
Кронштейн WALFIX R-514B
ТЕХНОточка (Київ)
1 658 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma tv 26-65" Walfix r-514b Black, vesa 600x400, до 30 кг, поворот на 120°, нахил 15°, відступ від
Tviy-Dim.com (Київ)
1 834 грн.
← купити
Walfix R-514B
Tehnomart.com (Київ)
1 725 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-514B
Denika.ua (Харків)
1 659 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400) UA
Sota.store (Київ)
1 694 грн.
← купити
Walfix R-514B
Tehnohata.ua (Київ)
1 797 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-514B (VESA 600х400)
Foroom.com.ua (Київ)
2 002 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 838 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 26-65" Walfix R-514B Black, VESA 600x400, до 30 кг, поворот на 120°, нахил 15°, відступ від
Comtrading.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення Walfix R-514B
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 038 грн.
← купити
Walfix Кріплення для телевізора Walfix R-514B
MTA.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Walfix R-514B
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 871 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400)
Rozetka.ua (Київ)
1 772 грн.
← купити
Кронштейн Walfix r-514b (VESA600х400)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 756 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-514B NW60522
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 806 грн.
← купити
Кронштейн для ТВ WALFIX R-514B
Rozetka.ua (Київ)
1 998 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B
Rozetka.ua (Київ)
2 079 грн.
← купити
Кронштейн для ТВ WALFIX R-514B
Rozetka.ua (Київ)
2 366 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B
Rozetka.ua (Київ)
2 619 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400) Чорний 34385
Rozetka.ua (Київ)
2 192 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B
Rozetka.ua (Київ)
2 233 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400)
Rozetka.ua (Київ)
2 241 грн.
← купити
Кронштейн настінний Walfix R-514B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-514B
Rozetka.ua (Київ)
2 104 грн.
← купити
Кріплення для телевізора Walfix R-514B кронштейн настінний 26-65"
Rozetka.ua (Київ)
2 162 грн.
← купити
Настінне кріплення Walfix R-514B
Rozetka.ua (Київ)
1 991 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B VESA600х400мм
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Walfix R-514B
Rozetka.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Кронштейн Walfix r-514b (VESA600х400)
Rozetka.ua (Київ)
2 144 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma tv 26-65" Walfix r-514b Black, vesa 600x400, до 30 кг, поворот на 120°, нахил 15°, відступ від
Rozetka.ua (Київ)
2 239 грн.
← купити
Кріплення Walfix R-514B[20143]
Rozetka.ua (Київ)
2 529 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400)
Rozetka.ua (Київ)
2 197 грн.
← купити
Кронштейн Walfix R-514B (VESA600х400) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 195 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 26-65' Walfix R-514B чорний, VESA 600x400, до 30 кг, поворот на 120°, нахил 15°, відступ ві
Rozetka.ua (Київ)
2 165 грн.
← купити
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 26"-65" Walfix R-514B чорний, VESA: 600x400 мм, до 30 кг
Rozetka.ua (Київ)
2 234 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Walfix R-514B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Walfix R-514B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Walfix R-514B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія