шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Wanbo (основне призначення)
універсальний

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити проєктор Wanbo Mini Pro за ціною від 4599 грн.
Відео 3Фото 10

Характеристики та опис Wanbo Mini Pro

Вага (кг): 0.62; Габарити (мм): 87х165х123; Miracast; Корекція трапеції (гор), ±: 30; Фокусування: ручне; Діагональ зображення ("): 40 – 120; Макс. відстань (м): 3.74; Мін. відстань (м): 1.23; Зворотний; Підтримка форматів зображення: 4:3, 16:9; Макс. роздільна здатність відео: 1920x1080; Роздільна здатність (пікс.): 1280x720
Колір
Основне призначення
портативний
Термін служби
20000 год
Реальна роздільна здатність
1280x720 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
40 – 120 "
Масштаб і фокусування
ручне
Габарити (ВхШхГ)
87х165х123 мм
Вага
0.62 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4200 грн.    до  6000 грн.

Wanbo Mini Pro Test - der kleinste praxistaugliche Beamer?
від 4 599  до 6 974 грн.
Мультимедійний проектор Wanbo Mini Pro (WPE01)
Touch (Дніпро)
4 599 грн.
← купити
Кишеньковий проектор Wanbo Mini Pro White
Tomdom.in.ua (Львів)
5 432 грн.
← купити
Кишеньковий проектор Wanbo Mini Pro (WPE01) Mini Pro (WPE01)
Denika.ua (Харків)
4 905 грн.
← купити
Проектор Wanbo Mini Pro White (WPE01) WPE01
Sota.store (Київ)
4 617 грн.
← купити
Кишеньковий проектор Wanbo Mini Pro WPE01
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 643 грн.
← купити
Кишеньковий проектор Кишеньковий проектор Wanbo Mini Pro WPE01
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 537 грн.
← купити
WANBO Проектор WANBO Mini Pro WPE01
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Wanbo Mini Pro WPE01 Проектор Mini Pro WPE01
Kvshop.com.ua (Київ)
5 277 грн.
← купити
Проектор WANBO MINI PRO WPE01 (6970885350405) EU
Rozetka.ua (Київ)
6 974 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Wanbo Mini Pro (WPE01) [149437]
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Wanbo Mini Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Wanbo Mini Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Wanbo Mini Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія