шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Типорозміри і ціни 10Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити шини  за ціною від 3541 грн.

Серия Wanli SC513

Типорозміри Wanli SC513 1
Характеристики [SC513 225/75 R16C 121R]
Сезон
всесезонна
Тип
комерційна
Ширина
225 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
121
Індекс швидкості
R
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 541  до 4 102 грн.
Wanli All Season Van SC513 225/75 R16C 121/120R
Tireshop.ua (Київ)
3 830 грн.
← купити
Wanli SC513 (225/75R16C 121/120R)
Avtopik.ua (Одеса)
3 860 грн.
← купити
Шина Wanli All Season Van SC513 225/75 R16C 121R120R
Garazh.ua (Київ)
3 554 грн.
← купити
Wanli SC513 (225/75R16C 121R)
Autoshini.ua (Київ)
3 541 грн.
← купити
Летние шины Wanli SC513 225/75 R16C 121/120R
ShinaDiski.com.ua (Київ)
3 946 грн.
← купити
Wanli SC513 225/75 R16C 121/120R
Gumma.ua (Харків)
3 682 грн.
← купити
Wanli All Season Van SC513 (225/75 R16C 121/120R)
Ascania-shina.com (Київ)
3 630 грн.
← купити
Всесезонні шини Wanli SC513 225/75 R16C 121/120R
Rozetka.ua (Київ)
4 102 грн.
← купити
Всесезонна шина Wanli SC513 225/75 R16C 121/120R
Rozetka.ua (Київ)
3 903 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Wanli SC513 225/75 R16C 121R, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: шини . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на шини у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія