шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Watton (тип)
ручний повнорозмірний
ліхтар на лоб
ручний світильник
інспекційний
допоміжне освітлення
підствольний
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ліхтарик Watton WT-311 за ціною від 116 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Watton WT-311

Довжина (см): 6; Матеріал корпуса: пластик; Вбудований магніт; Крюк для підвішування; Ударостійкість; елемент(и) живлення; Час роботи (режим Low) (год.): 10; Джерело живлення: 3xAAA; Дальність освітлення (м): 50; Модель діода: LED SMD; Тип лампи: світлодіоди; Тип: допоміжне освітлення
Колір
Типдопоміжне освітлення
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Модель діодаLED SMD
Колірна температураденне світло
Дальність освітлення50 м
Живлення
Джерело живлення3xAAA
Час роботи (режим Low)10 год.
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
Інше
Ударостійкість
Крюк для підвішування
Вбудований магніт
Матеріал корпусапластик
Довжина6 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120 грн.    до  250 грн.

від 116  до 404 грн.
Ліхтар-прожектор Watton чорний (WT-311)
One-click.com.ua (Дніпро)
155 грн.
← купити
Ліхтар Watton WT-311
Comtrading.ua (Київ)
404 грн.
← купити
Переносний ліхтар із прожектором Watton WT311 3+20 LED, 2 режими, ip44, магніт, живлення від 3xАА
MAUDAU (Київ)
229 грн.
← купити
Watton Ліхтар-лампа Watton WT-311
MTA.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Прожекторний ліхтарик Watton WT-311 3+20 LED 1+1 режим 3xAAA ОЕМ (YT29274)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Watton WT-311
MAUDAU (Київ)
116 грн.
← купити
Ліхтар Watton (WT-311)
MAUDAU (Київ)
152 грн.
← купити
Ліхтар Watton WT-311
Rozetka.ua (Київ)
225 грн.
← купити
Ліхтар Watton WT-311 (17504)
Rozetka.ua (Київ)
147 грн.
← купити
Прожекторний ліхтарик Watton WT-311, 3+20 LED, 1+1 режим, міцний пластик, ip44, магніт, живлення від 3*АА,
Rozetka.ua (Київ)
175 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Watton WT-311, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Watton WT-311. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Watton WT-311 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія