шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити турнік / бруси WCG MC037 за ціною від 2098 грн.
Фото 3

Характеристики та опис WCG MC037

Кріплення: настінне або стельове; Тип: турнік; Макс. вага користувача (кг): 160
Макс. вага користувача
160 кг
Тип
турнік
Кріплення
настінне або стельове
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2600 грн.

від 2 098  до 2 770 грн.
Турник WCG MC037
Groosha.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити
Професійний турнік - WCG MC037 MC-037
Batutprom.com.ua (Луцьк)
2 099 грн.
← купити
Професійний турнік - WCG MC037
Rozetka.ua (Київ)
2 770 грн.
← купити
Професійний турнік настінний WCG MC037 сталевий для дому та спортзалу з навантаженням до 160 кг
Rozetka.ua (Київ)
2 308 грн.
← купити
Професійний турнік - WCG MC037
Rozetka.ua (Київ)
2 435 грн.
← купити
Турнік настінний багатохватний WCG MC037
Rozetka.ua (Київ)
2 098 грн.
← купити
Турнік професійний - WCG MC037
Rozetka.ua (Київ)
2 477 грн.
← купити
Настінний турнік (бруси) для тренувань WCG MC/037 Метал 2 мм Україна (до 120 кг)
Rozetka.ua (Київ)
2 540 грн.
← купити
Настінний турнік професійний WCG MC037 RR19
Rozetka.ua (Київ)
2 580 грн.
← купити
Турнік професійний WCG MC037 (MC037-1)
Rozetka.ua (Київ)
2 490 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WCG MC037, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: турнік / бруси WCG MC037. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на турнік / бруси WCG MC037 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія