шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зварювальний апарат Welding Dragon CUT 40 за ціною від 7490 грн.

Характеристики та опис Welding Dragon CUT 40

Вага (кг): 8.2; Комплектація: Габарити (мм): 300x155x420; Клас захисту (IP): 21; Макс. товщина різання (PLASMA) (мм): 10; Макс. струм зварювання (А): 40; Напруга холостого ходу (В): 230; Споживана потужність (кВА): 4.8; Вхідна напруга: 230 В; Струм зварювання: постійний; плазмова різка (PLASMA); Тип: інвертор
Тип
інвертор
Вид зварювання
плазмова різка (PLASMA)
Струм зварювання
постійний
Вхідна напруга
230 В
Споживана потужність
4.8 кВA
Напруга холостого ходу
230 В
Мін. струм зварювання
20 А
Макс. струм зварювання
40 А
Періодичність ввімкнення
60 % / при 40 А, 100 % при 31 А /
Макс. товщина різання (PLASMA)
10 мм
Клас захисту (IP)
21
Клас ізоляції
F
Габарити (ВхШхГ)
300x155x420 мм
Вага
8.2 кг
Додаткові функції і можливості зварювального апарата Welding Dragon CUT 40:
• Тиск повітря — 4 – 5 бар
• Подача повітря — 120 л/хв
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  9500 грн.

Инструкция по эксплуатации
ІнструкціїWelding Dragon CUT 40
від 7 490  до 9 570 грн.
Апарат для плазмового різання Welding Dragon CUT-40
Instrumentarium.ua (Київ)
9 570 грн.
← купити
Плазморіз Welding Dragon CUT-40 C1 Basic
Instrumentarium.ua (Київ)
7 490 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Welding Dragon CUT 40, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зварювальний апарат Welding Dragon CUT 40. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зварювальний апарат Welding Dragon CUT 40 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія