шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Weofly Edge 2 за ціною від 3418 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Weofly Edge 2

Вага (г): 36; Розміри (мм): 45x40x11; Ступінь захисту: 30 WR (3 ATM); Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: алюміній; Ємність акумулятора (мАгод): 400; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 1.85; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Час роботи (активний режим)
120 год
Ступінь захисту
30 WR (3 ATM)
Розміри (без ремінця)
45x40x11 мм
Вага
36 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  5500 грн.

від 3 418  до 6 475 грн.
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 802 грн.
← купити
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Silver
Saren.com.ua (Львів)
4 629 грн.
← купити
Weefly Edge 2 Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 418 грн.
← купити
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Silver
Rozetka.ua (Київ)
6 238 грн.
← купити
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Gold
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Silver
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 625 грн.
← купити
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Black
Timesport.com.ua (Львів)
4 796 грн.
← купити
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Gold
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Black
Redprice.sale (Львів)
4 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Weofly Edge 2 Gold
Redprice.sale (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Weofly Edge 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Weofly Edge 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Weofly Edge 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія