шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрохвильова піч Whirlpool MWP 203 SB за ціною від 3960 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Whirlpool MWP 203 SB

Габарити (см): 26.2x45.2x36.3; Очищення парою; Внутрішнє покриття: емаль; Відкриття дверцят: кнопка; Відкривання: бічне (ліворуч); авторозморожування; автоприготування; розморожування; гриль; Діаметр столика (мм): 245; Органи управління: сенсорні кнопки; Потужність мікрохвиль (Вт): 700;єм (л): 20; Об'
Колір
Об'єм
20 л
Потужність мікрохвиль
700 Вт
Органи управління
сенсорні кнопки
Поворотний столик
Діаметр столика
245 мм
Рівнів потужності
5
Функції
гриль
розморожування
автоприготування
авторозморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
кнопка
Внутрішнє покриття
емаль
Очищення парою
Дисплей
LED
Габарити (ВхШхГ)
26.2x45.2x36.3 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 960  до 7 405 грн.
Whirlpool MWP 203 M
Hi-tech.com.ua (Київ)
3 960 грн.
← купити
Мікрохвильова піч з грилем Whirlpool MWP 203 SB
Tendo.com.ua (Київ)
4 481 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 203 SB
Denika.ua (Харків)
4 534 грн.
← купити
Мікрохвильова піч WHIRLPOOL MWP 203 SB
ТЕХНОточка (Київ)
5 092 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 203 M
inSale.com.ua (Київ)
4 138 грн.
← купити
Мікрохвильовка з грилем Whirlpool MWP 203 SB
Timesport.com.ua (Львів)
7 399 грн.
← купити
Мікрохвильовка з грилем Whirlpool MWP 203 SB
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 405 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 203 SB
Rozetka.ua (Київ)
5 808 грн.
← купити
Whirlpool MWP 203 SB
Hi-tech.com.ua (Київ)
4 320 грн.
← купити
Мікрохвильова піч з грилем Whirlpool MWP 203 M
Tendo.com.ua (Київ)
4 164 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Whirlpool MWP 203 SB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрохвильова піч Whirlpool MWP 203 SB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрохвильова піч Whirlpool MWP 203 SB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія