шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Вантажна шина WindPower Pro TR88 []

Конфігурації і ціни 6Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вантажна шина  за ціною від 18280 грн.
Фото 7

Серия WindPower Pro TR88

Модифікації WindPower Pro TR88 1
Характеристики [Pro TR88 385/65 R22.5 164K]
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
причіпна
Сезон
всесезонна
Ширина
385 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
22.5 "
Індекс навантаження
164
Індекс швидкості
K
Шаровість (PR)
20
Тип покришки
безкамерна (TL)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  21000 грн.
BF Goodrich Cross Co...
385/65R22.5
від 18 100 грн.
Debica DRT2
385/65R22.5
від 16 859 грн.
Matador T HR4
385/55R22.5
від 18 250 грн.
Armstrong ATH11
385/65R22.5
від 17 968 грн.
BKT Flotation 558
400/55R22.5
від 18 270 грн.
Apollo EnduMile LHT
385/65R22.5
від 18 740 грн.
Apollo EnduMile LHT
385/55R22.5
від 17 390 грн.
Apollo Endurace RT
385/65R22.5
від 18 930 грн.
Hubtrac Regional T22
385/65R22.5
від 19 209 грн.
Giti GAM851
385/65R22.5
від 18 226 грн.
Apollo Endurace RT-2
385/65R22.5
від 17 258 грн.
Apollo Endurace RT-2
385/55R22.5
Bridgestone R164
385/65R22.5
від 19 150 грн.
Debica DRT2
385/65R22.5
від 17 889 грн.
Barum BT300 R
385/55R22.5
від 18 008 грн.
Hubtrac Regional T22
385/65R22.5
від 17 952 грн.
Barum BT200 R
385/65R22.5
від 17 633 грн.
Giti GTR956 HD
385/65R22.5
від 18 156 грн.
Hubtrac Highway T22
385/65R22.5
від 17 738 грн.
GT Radial GT978+
385/65R22,5
від 17 394 грн.
Barum BT300 R
385/65R22.5
від 17 019 грн.
GT Radial GT978+
385/65R22.5
від 18 260 грн.
Continental Conti Sc...
385/65R22.5
від 17 356 грн.
Debica DMST
385/65R22.5
від 18 105 грн.
Benchmark BTL863
385/55R22.5
від 17 210 грн.
Giti GTR956 HD
385/65R22.5
Kelly Tires Armorste...
385/65R22.5
від 18 083 грн.
Firestone FT522
385/65R22.5
від 18 920 грн.
Firestone FT522
385/65R22.5
від 18 950 грн.
Goodride MultiAP T1
385/65R22.5
від 16 818 грн.

від 18 280  до 20 335 грн.
Windpower PRO TR88 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 20PR
Garant-shina.com (Київ)
18 280 грн.
← купити
Windpower PRO TR88 (прицепная) (385/65R22.5 164K)
Autoshini.ua (Київ)
18 385 грн.
← купити
Шина Windpower PRO TR88 (прицепная) 385/65 R22,5 164K
Garazh.ua (Київ)
18 680 грн.
← купити
Windpower PRO TR88 (прицепная) (385/65R22.5 164K)
Speedline.com.ua (Київ)
19 006 грн.
← купити
Шина Windpower PRO TR88 (причіпна) 385/65 R22.5 164K
Rozetka.ua (Київ)
20 335 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WindPower Pro TR88 385/65 R22.5 164K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вантажна шина . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вантажна шина у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія