шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити склоочисник Winso Phantom 650 за ціною від 347 грн.

Характеристики та опис Winso Phantom 650

Top lock; Side Pin (22mm); Push Button (19mm); Pinch tab; Hook 9x4; Bayonet; Довжина основного (мм): 650; Кількість в упаковці (шт.): 1; Призначення: лобове скло; Тип: гібридна щітка
Тип
гібридна щітка
Призначення
лобове скло
Кількість в упаковці
1 шт.
Довжина основного
650 мм
Сезонність
всесезонний
Кріплення
Bayonet
Hook 9x4
Pinch tab
Push Button (19mm)
Side Pin (22mm)
Top lock
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  350 грн.    до  550 грн.

від 347  до 587 грн.
Winso PRO PHANTOM 26/650 (118650) PROPHANTOM26/650(118650)
COMFY.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Щітка склоочисника гібридна Winso Pro Phantom 26/650 мм (118650)
MAUDAU (Київ)
349 грн.
← купити
Гібридний склоочисник Winso PRO PHANTOM 26/650 (118650)
Rozetka.ua (Київ)
347 грн.
← купити
Гібридна щітка склоочисника Winso Pro Phantom 26 650мм для автомобілів прибиральник снігу дощу (DO-LI33S)
Rozetka.ua (Київ)
526 грн.
← купити
Щітка склоочисника гібридна Winso Pro Phantom 26/650мм для автомобілів з кріпленням U-подібний склоочисник для дощу та снігу
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Щітка склоочисника гібридна Winso Pro Phantom 26/650мм для автомобілів з кріпленням U-подібний склоочисник для дощу та снігу
Rozetka.ua (Київ)
536 грн.
← купити
Гібридна щітка склоочисника Winso Pro Phantom 26 650мм для автомобілів прибиральник снігу дощу (LI-D22-O)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Щітка склоочисника гібридна Winso Pro Phantom 26/650мм 118650
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Щітка склоочисника гібридна Winso Pro Phantom 26/650мм для автомобілів з кріпленням U-подібний склоочисник для дощу та снігу
Rozetka.ua (Київ)
525 грн.
← купити
Гібридна щітка склоочисника Winso Pro Phantom 26 650мм для автомобілів прибиральник снігу дощу (1LO-TH11C)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Winso Phantom 650, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: склоочисник Winso Phantom 650. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на склоочисник Winso Phantom 650 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія