шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити склоочисник Winso Shadow 360 за ціною від 221 грн.

Характеристики та опис Winso Shadow 360

Top lock; Side Pin (22mm); Push Button (19mm); Pinch tab; Hook 9x4; Bayonet; Довжина основного (мм): 360; Кількість в упаковці (шт.): 1; Призначення: лобове скло; Тип: безкаркасна щітка
Тип
безкаркасна щітка
Призначення
лобове скло
Кількість в упаковці
1 шт.
Довжина основного
360 мм
Сезонність
всесезонний
Кріплення
Bayonet
Hook 9x4
Pinch tab
Push Button (19mm)
Side Pin (22mm)
Top lock
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 221  до 386 грн.
WINSO 117360
Mallprix.com (Київ)
252 грн.
← купити
Winso PRO SHADOW 14/360 (117360) PROSHADOW14/360(117360)
COMFY.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Безкаркасна щітка Winso Pro Shadow 14/360 мм (117360)
MAUDAU (Київ)
221 грн.
← купити
Безкаркасний склоочисник Winso PRO SHADOW 14/360 (117360)
Rozetka.ua (Київ)
247 грн.
← купити
Безкаркасна щітка Winso Pro Shadow 360мм для автомобіля двірник для очищення скла (DO-LI33S)
Rozetka.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Безкаркасна щітка Winso Pro Shadow 360мм для автомобіля двірник для очищення скла (LI-D22-O)
Rozetka.ua (Київ)
386 грн.
← купити
Безкаркасна щітка Winso Pro Shadow 14/360мм 117360
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Безкаркасна щітка Winso Pro Shadow 360мм для автомобіля двірник для очищення скла (1LO-TH11C)
Rozetka.ua (Київ)
376 грн.
← купити
Щітка склоочисника WINSO PRO SHADOW 360мм (117360)
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
117360 Безкаркасна щітка склоочисника WINSO PRO SHADOW 14/360
Rozetka.ua (Київ)
371 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Winso Shadow 360, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: склоочисник Winso Shadow 360. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на склоочисник Winso Shadow 360 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія