шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити котушка X-Fish Smart Carp 5000 за ціною від 601 грн.
Фото 3

Характеристики та опис X-Fish Smart Carp 5000

Вага (г): 420; Матеріал основної шпулі: графіт; Матеріал котушки: графіт; Тягове зусилля (кг): 8; Намотування волосіні за оборот (см): 90; Ємність шпулі (м/мм Ø): 245/0.3; Розмір шпулі: 5000; Бейтраннер; Передавальне число (об): 5.2; Фрикціон: передній; Підшипників (шт.): 3; Тип: безінерційна
Тип
безінерційна
Кількість підшипників
3 шт.
Фрикціон
передній
Передавальне число
5.2 об
Бейтраннер
Розмір шпулі
5000
Ємність шпулі
245/0.3 м/Øмм
Намотування волосіні за оборот
90 см
Тягове зусилля
8 кг
Матеріал котушки
графіт
Матеріал основної шпулі
графіт
Вага
420 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 601  до 859 грн.
Котушка X-Fish Smart Carp 5000 2+1BB 5.21 (1917.08.10) 1917.08.10
Itbox.ua (Київ)
601 грн.
← купити
Котушка X-Fish Smart Carp 5000 2+1BB 5.21 (1917.08.10) 1917.08.10
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Котушка X-Fish Smart Carp 5000 2+1bb (2129011001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Котушка X-Fish Smart Carp 5000 2+1BB 5.2:1
Rozetka.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Котушка X-Fish Smart Carp 5000 2+1BB 5.21 (1917.08.10) X-Fish 1917.08.10 1047228
Rozetka.ua (Київ)
793 грн.
← купити
Котушка X-Fish Smart Carp 5000 2+1BB 5.21 (1917.08.10)
Rozetka.ua (Київ)
859 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати X-Fish Smart Carp 5000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: котушка X-Fish Smart Carp 5000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на котушка X-Fish Smart Carp 5000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія