шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Ніж / мультитул Xiaomi Multi Functional Knife NexTool

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ніж / мультитул Xiaomi Multi Functional Knife NexTool за ціною від 363 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Xiaomi Multi Functional Knife NexTool

Країна походження бренду: Китай; стропоріз; напилок; стрипер; ножиці; шліцева викрутка; хрестова викрутка; відкривачка для пляшок; консервний ніж; кріплення для ремінця; Додатково: без вістря; Вага (г): 76; Довжина (мм): 127; Матеріал рукояті: пластик; Довжина леза (мм): 52; Матеріал леза: сталь; Тип основного леза: гладке
Колір
Тип
швейцарський
Кількість функцій
9 шт.
Конструкція
складаний
Профіль клинка
tapanga
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
20Cr13
Твердість
53 HRC
Довжина леза
52 мм
Матеріал рукояті
пластик
Довжина
127 мм
Довжина (складений)
75 мм
Вага
76 г
Додатково
без вістря
кріплення для ремінця
Функції та можливості
консервний ніж
відкривачка для пляшок
хрестова викрутка
шліцева викрутка
ножиці
стрипер
напилок
стропоріз
голка (шпилька)
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  700 грн.

від 363  до 837 грн.
Мультитул NexTool NE20098 (Dark Green)
Touch (Дніпро)
469 грн.
← купити
Мультитул NexTool Multi Functional Knife, синій
Dinastiya.com.ua (Київ)
468 грн.
← купити
NexTool NE20098
Mallprix.com (Київ)
567 грн.
← купити
Мультитул NexTool Multi Functional Knife зелений (NE20098) NE20098
Brain.com.ua (Київ)
550 грн.
← купити
Мультитул NexTool Multi Functional Knife зелений (NE20098) NE20098
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мультитул NexTool Multi Functional Knife, зелений NE20098
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Мультитул NexTool Multi Functional Knife, синій NE20099
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Мультитул NexTool Multi Functional Knife, чорний NE20096
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Мультитул NexTool Multi Functional Knife, зелений (NE20098)
АЛЛО (Київ)
← купити
Мультитул Nextool Multi Functional Knife NE20098 Green
MAUDAU (Київ)
499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Multi Functional Knife NexTool, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ніж / мультитул Xiaomi Multi Functional Knife NexTool. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ніж / мультитул Xiaomi Multi Functional Knife NexTool у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія