шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сушарка для взуття XO CF35 за ціною від 599 грн.
Фото 12

Характеристики та опис XO CF35

Габарити (мм): 270х260х185; від мережі; Автовідключення; Подача теплого повітря; УФ-випромінювання; Макс. температура нагрівання (°С): 70; Потужність (Вт): 170; Ємність взуття: 1 пара; Призначення: підлогова
Призначення
підлогова
Ємність взуття
1 пара
Потужність
170 Вт
Макс. температура нагрівання
70 °С
УФ-випромінювання
Подача теплого повітря
Автовідключення
/ від 30 до 120 хвилин /
Джерело живлення
від мережі
Габарити
270х260х185 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  400 грн.    до  1200 грн.

від 599  до 1 049 грн.
XO Сушарка для взуття XO CF35 Shoe Dryer (EU) White
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Сушіння для взуття ХО CF35 Shoe Dryer (EU вилка)
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Електросушарка для взуття XO CF35 170Вт біла сушилка для обуви (53FC)
Rozetka.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Сушарка для взуття ХО CF35 Shoe Dryer (EU вилка)
Rozetka.ua (Київ)
807 грн.
← купити
Сушіння для взуття ХО CF35 Shoe Dryer(EU) білий
Rozetka.ua (Київ)
727 грн.
← купити
Сушарка для взуття XO CF35
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Сушка для взуття ХО CF35 Shoe Dryer (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
779 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO CF35, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сушарка для взуття XO CF35. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сушарка для взуття XO CF35 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія