шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
XO (тип)
перкусійний (пістолетний)
ручний масажер
масажний пояс
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити масажер для тіла XO FG07 за ціною від 619 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис XO FG07

Зарядка від USB; Джерело живлення: акумулятор; антицелюлітний; поплескування; розслабляючий; точковий; шиацу; вібраційний; ступні; ікри; стегна; живіт; груди; спина; руки; плечі; шия; Кількість насадок (шт.): 5; Кількість швидкостей (шт.): 6; Потужність (Вт): 24; Тип: ручний масажер
Тип
ручний масажер
Потужність
24 Вт
Кількість швидкостей
6 шт.
Кількість насадок
5 шт.
Застосування
шия
плечі
руки
спина
груди
живіт
стегна
ікри
ступні
Режими
вібраційний
шиацу
точковий
розслабляючий
поплескування
антицелюлітний
Джерело живлення
акумулятор / 1200 mAH /
Зарядка від USB
Час роботи
180 хв
Габарити (ВхШхГ)
12.7x16.1x8.6 см
Вага
0.49 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  950 грн.

від 619  до 983 грн.
XO Масажер XO FG07 Body Massage Gun White
MTA.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Масажер Ударний XO FG07 М'ята Упаковка Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
923 грн.
← купити
Ручний масажер для тіла XO FG07 White
Rozetka.ua (Київ)
983 грн.
← купити
Масажер XO FG07 Ручний, ударний, портативний, акумуляторний, LED-індикатори / 1200mAh / Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
816 грн.
← купити
Масажер ударний 24Вт 1200mAh USB Type-C білий для глибокого розслаблення м'язів XO FG07
Rozetka.ua (Київ)
818 грн.
← купити
Масажер ХО FG07 Body Massage Gun Білий
Rozetka.ua (Київ)
878 грн.
← купити
Фітнес-масажер для м'язів ХО FG07 Body Massage Gun White
Rozetka.ua (Київ)
911 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO FG07, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: масажер для тіла XO FG07. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на масажер для тіла XO FG07 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія