шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити ліхтарик Yato YT-08521 за ціною від 2780 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Yato YT-08521

Матеріал корпуса: метал; Вбудований магніт; Захист від вологи: IP54; Ударостійкість; автомобільний ЗП ліхтарика; ЗП ліхтарика; елемент(и) живлення; USB-порт для зарядки; Час роботи (режим Low) (год.): 8.5; Ємність акумулятора (мАгод): 2200; Джерело живлення: 1х18650; Регулювання фокуса; Піковий світловий потік (лм): 380
Типручний компактний
інспекційний
Шарнірний механізм
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Колірна температурахолодне світло
Піковий світловий потік380 лм
Регулювання фокуса
Рівнів яскравості2
Живлення
Джерело живлення1х18650
Ємність акумулятора2200 мАгод
Час роботи (режим Low)8.5 год.
Час зарядки4 год
USB-порт для зарядки+
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
USB-кабель для заряджання
ЗП ліхтарика
автомобільний ЗП ліхтарика
Інше
Ударостійкість
Захист від вологиIP54
Вбудований магніт
Матеріал корпусаметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 780  до 4 261 грн.
Yato YT-08521
Mallprix.com (Київ)
2 920 грн.
← купити
Ліхтар для майстерні Yato 3 в 1 (YT-08521)
MAUDAU (Київ)
2 989 грн.
← купити
Ліхтар Yato YT-08521
Brain.com.ua (Київ)
2 780 грн.
← купити
Лампа для майстерні 3-в-1 Yato YT-08521
Motoblok.biz (Київ)
2 982 грн.
← купити
Ліхтар Yato YT-08521
Q-techno.com.ua (Київ)
3 015 грн.
← купити
Ліхтар Yato YT-08521
Itbox.ua (Київ)
2 787 грн.
← купити
YATO Ліхтарик YATO YT-08521 3 в 1
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Ліхтар 3 в 1 YATO для ремонтних робіт з зарядним пристроєм в футлярі (YT-08521)
Rozetka.ua (Київ)
2 880 грн.
← купити
Ліхтар з обладунками 3 в 1 YATO для ремонтних робіт з зарядним пристроєм, в футлярі (YT-08521)
Rozetka.ua (Київ)
3 450 грн.
← купити
Ліхтар Yato з аксесуарами 3 в 1 для ремонтних робіт із зарядним пристроєм в футлярі (YT-08521)
Rozetka.ua (Київ)
3 317 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Yato YT-08521, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Yato YT-08521. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Yato YT-08521 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія