шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни52Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Zalman N7 Plus V2 за ціною від 2384 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Zalman N7 Plus V2

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 280мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 9; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 1x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
490x210x402 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
7 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Огляд ZALMAN N7 PLUS V2: доступний корпус із сімома вентиляторами
від 2 384  до 3 199 грн.
Корпус Zalman N7 Plus V2 Black без БЖ N7PLUSV2
Click.ua (Київ)
2 551 грн.
← купити
Корпус ZALMAN N7 PLUS V2 (N7PLUSV2) N7PLUSV2
FOXTROT.UA (Київ)
2 579 грн.
← купити
Корпус Zalman N7 PLUS V2 без БП (N7PLUSV2) N7PLUSV2
Moyo.ua (Київ)
2 467 грн.
← купити
Корпус Zalman N7 PLUS V2 без БЖ чорний (N7PLUSV2)
Nkt.ua (Київ)
2 384 грн.
← купити
Zalman N7PLUSV2
Mallprix.com (Київ)
2 484 грн.
← купити
Zalman N7 PLUS V2 Black N7PLUSV2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 663 грн.
← купити
Корпус для ПК Zalman N7PLUSV2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman N7 Plus V2 Black
Touch (Дніпро)
2 549 грн.
← купити
Корпус Zalman N7 Plus V2 Tempered Glass без БЖ Black N7PLUSV2
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman n7 plus v2 без бж, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 6x120мм rgb Rainbow, 1x120мм, vga 340мм, lcs ready, tg Side Panel, atx,
Tviy-Dim.com (Київ)
2 581 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zalman N7 Plus V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Zalman N7 Plus V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Zalman N7 Plus V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія