шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити М'яч для фітнесу / фітбол Zelart 1982-85 за ціною від 507 грн.

Характеристики та опис Zelart 1982-85

Діаметр (см): 85; антирозрив (ABS); Поверхня: кільця; Матеріал: гума; Тримач: немає; Форма: куля; Тип: фітбол; Макс. вага користувача (кг): 200
Макс. вага користувача
200 кг
Тип
фітбол
Форма
куля
Тримач
немає
Матеріал
гума
Поверхня
кільця
Оснащення
антирозрив (ABS)
Діаметр
85 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 507  до 770 грн.
Фітбол м'яч для фітнесу глянцевий Zelart FI-1982-85 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
634 грн.
← купити
Фітбол м'яч для фітнесу глянцевий Zelart FI-1982-85 Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фітбол м'яч для фітнесу глянсовий 85см Zelart FI-1982-85 Фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
770 грн.
← купити
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 85 см Zelart My Fit 1982-85 Violet
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 85 см Zelart My Fit 1982-85 Deep Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 85 см Zelart My Fit 1982-85 Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
М'яч для фітнесу фітбол глянсовий Zelart FI-1982-85 85см Фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Фітбол м'яч для фітнесу глянсовий Zelart FI-1982-85 колір фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
712 грн.
← купити
Фітбол м'яч для фітнесу глянсовий Zelart FI-1982-85 колір сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фітбол м'яч для фітнесу глянсовий Zelart FI-1982-85 колір синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zelart 1982-85, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: м'яч для фітнесу / фітбол Zelart 1982-85. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на м'яч для фітнесу / фітбол Zelart 1982-85 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія