шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 19Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 9917 грн.

Серия ZF 6701

Модифікації ZF 6701 1
Где купить? [6701 9x20/6x139,7 ET31 DIA78,1]
Характеристики [6701 9x20/6x139,7 ET31 DIA78,1]
Ширина диска
9 "
Діаметр
20 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
31 мм
Діаметр центрального отвору
78.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Хромовані
Можливі кольори
чорний зі сріблястим, сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9250 грн.    до  13000 грн.

від 9 917  до 12 793 грн.
ZF 6701 (R20 W9 PCD6x139.7 ET31 DIA78.1) SP
Avtopik.ua (Одеса)
10 312 грн.
← купити
ZF 6701 R20 W9 PCD6x139,7 ET31 DIA78.1 SP
Avtodiski.net.ua (Харків)
10 897 грн.
← купити
ZF ZF 6701 SP R20 W9 PCD6x139.7 ET31 DIA78.1
Rezina.cc (Київ)
11 993 грн.
← купити
Литые диски ZF 6701 9,0x20 PCD6x139,7 ET31 D78,1 SP
ShinaDiski.com.ua (Київ)
10 600 грн.
← купити
ZF 6701 (R20 W9.0 PCD6x139.7 ET31 DIA78.1) SP
Autoshini.ua (Київ)
11 300 грн.
← купити
Диски ZF 6701 9x20 6x139,7 ET31 DIA78,1 (SP)
Shinportal.com (Запоріжжя)
10 324 грн.
← купити
ZF 6701 SP R20 W9 PCD6x139.7 ET31 DIA78.1
Tyresale.com.ua (Київ)
11 673 грн.
← купити
ZF ZF 6701 SP R20 W9 PCD6x139.7 ET31 DIA78.1
Faynaguma.com.ua (Львів)
12 793 грн.
← купити
ZF 6701 9x20 6x139.7 ET31 DIA78.1 SP
Autokush.com.ua (Львів)
11 230 грн.
← купити
ZF 6701 SP W9.0 R20 PCD6x139.7 ET31 DIA78.1
Gumma.ua (Харків)
9 917 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZF 6701 9x20/6x139,7 ET31 DIA78,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія