шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 17Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5899 грн.

Серия ZF TL0356

Модифікації ZF TL0356 1
Где купить? [TL0356 7,5x18/5x114,3 ET30 DIA60,1]
Характеристики [TL0356 7,5x18/5x114,3 ET30 DIA60,1]
Ширина диска
7.5 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
30 мм
Діаметр центрального отвору
60.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7500 грн.

від 5 899  до 7 030 грн.
ZF TL0356 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) GMF
Avtopik.ua (Одеса)
5 930 грн.
← купити
ZF TL0356 R18 W7.5 PCD5x114,3 ET30 DIA60.1 GMF
Avtodiski.net.ua (Харків)
6 240 грн.
← купити
ZF Легковий диск ZF TL0356 GMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1
Rezina.cc (Київ)
6 838 грн.
← купити
Литые диски ZF TL0356 7,5x18 PCD5x114,3 ET30 D60,1 GMF
ShinaDiski.com.ua (Київ)
6 111 грн.
← купити
ZF TL0356 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) GMF
Autoshini.ua (Київ)
6 286 грн.
← купити
Диски ZF TL0356 7,5x18 5x114,3 ET30 DIA60,1 (GMF)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 906 грн.
← купити
Легковий диск ZF TL0356 GMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1
Tyresale.com.ua (Київ)
6 686 грн.
← купити
ZF TL0356 7.5x18 5x114.3 ET30 DIA60.1 GMF
Autokush.com.ua (Львів)
6 430 грн.
← купити
ZF Легковий диск ZF TL0356 GMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1
Faynaguma.com.ua (Львів)
6 441 грн.
← купити
Диск ZF TL0356 GMF R18 W7,5 PCD5x114,3 ET30 DIA60,1
Garazh.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZF TL0356 7,5x18/5x114,3 ET30 DIA60,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія