шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 11Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 8421 грн.

Серия ZF TL1525

Модифікації ZF TL1525 1
Характеристики [TL1525 8x19/5x114,3 ET50 DIA60,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
19 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
50 мм
Діаметр центрального отвору
60.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний з сріблястим
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  11000 грн.
Rial Kibo
8x19/5x114,3 ET45 DIA70
від 8 854 грн.
Dezent A
7,5x19/5x114 ,3 ET54 DIA67
від 8 571 грн.
AEZ Montreal
7,5x19/5x114 ,3 ET49 DIA67
від 9 045 грн.
Dezent KS
7,5x19/5x114 ,3 ET54 DIA67
від 8 733 грн.
Zorat BK5518
7,5x19/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 7 670 грн.
CMS C27
7,5x19/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 9 327 грн.
Rial KiboX
8x19/5x114,3 ET45 DIA70
від 9 358 грн.
Platin P 107
7,5x19/5x114 ,3 ET54,5 D67
від 9 360 грн.
AUTEC Valea
7,5x19/5x114 ,3 ET45 DIA70
від 9 391 грн.
Borbet N
8x19/5x114,3 ET48 DIA72
від 9 319 грн.
Dezent TV
7,5x19/5x114 ,3 ET54 DIA67
від 9 414 грн.
Dezent KF
7,5x19/5x114 ,3 ET50 DIA64
від 7 765 грн.
Dezent K
7,5x19/5x114 ,3 ET54 DIA67
від 8 308 грн.
Replica R374
8x19/5x114,3 ET45 DIA60
від 7 655 грн.
Alutec Aveleno
8x19/5x114,3 ET50 DIA70
від 8 998 грн.
Replica BK5518
7,5x19/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 7 957 грн.
Rial Astorga
7,5x19/5x114 ,3 ET49,5 D67
від 9 204 грн.
Zorat BK5963
7,5x19/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 7 347 грн.
Platin P 107
7,5x19/5x114 ,3 ET49,5 D67
від 9 228 грн.
Dezent TE
7,5x19/5x114 ,3 ET54 DIA67
від 9 701 грн.
Platin P 118
8x19/5x114,3 ET45 DIA73
від 9 706 грн.
Platin P 113
8x19/5x114,3 ET45 DIA72
від 9 775 грн.
Ronal R65
8x19/5x114,3 ET55 DIA82
від 6 864 грн.
AUTEC Vidra
7,5x19/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 9 570 грн.
Kyowa Racing 682
8x19/5x114,3 ET45 DIA73
від 9 198 грн.
2DRV WH26
8,5x19/5x114 ,3 ET55 DIA67
від 9 968 грн.
2DRV WH12
8x19/5x114,3 ET48 DIA72
від 10 009 грн.
CMS C27
7,5x19/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 9 296 грн.
ZF D1926
7,5x19/5x114 ,3 ET50 DIA67
від 6 930 грн.
Borbet F
7,5x19/5x114 ,3 ET49,5 D67
від 10 109 грн.

від 8 421  до 10 031 грн.
ZF TL1525 (R19 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) BMF
Avtopik.ua (Одеса)
8 496 грн.
← купити
ZF TL1525 R19 W8 PCD5x114,3 ET50 DIA60.1 BMF
Avtodiski.net.ua (Харків)
8 835 грн.
← купити
Литые диски ZF TL1525 8,0x19 PCD5x114,3 ET50 D60,1 BMF
ShinaDiski.com.ua (Київ)
8 633 грн.
← купити
ZF TL1525 (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) BMF
Autoshini.ua (Київ)
9 250 грн.
← купити
Диски ZF TL1525 8x19 5x114,3 ET50 DIA60,1 (BMF)
Shinportal.com (Запоріжжя)
8 421 грн.
← купити
Диск ZF TL1525 BMF R19 W8,0 PCD5x114,3 ET50 DIA60,1
Garazh.ua (Київ)
8 471 грн.
← купити
ZF TL1525 BMF R19 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1
Guma.com.ua (Мукачево)
10 031 грн.
← купити
Литі диски ZF TL1525 R19 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1 (BMF)
Rozetka.ua (Київ)
8 846 грн.
← купити
ZF TL1525 R19 W8 PCD5x114,3 ET50 DIA60.1 BMF
Rozetka.ua (Київ)
8 936 грн.
← купити
ZF TL1525 8x19 5x114.3 ET50 DIA60.1 BMF
Rozetka.ua (Київ)
9 402 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZF TL1525 8x19/5x114,3 ET50 DIA60,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія