Можна брати, якщо не турбує глянцеве покриття | Переваги: | 300 (320) Гц частота оновлення, KVM, підставка з портретним режимом, ціна | | | | Недоліки: | антиблік - не антиблік | | | | Коментар: | Можу порівняти даний монітор з M27QA (надалі буду називати M27Q3 "новий", а M27QA "старий"). Обидва монітори непогані, M27Q3 новіше, краще "залізом" (вище частота, більше потужності і т.д.), краще підставка (ближче до прямокутника, а не трикутник, тобто займає менше місця). Але не обійшлося і без ложки дьогтю. Новіший монітор має гірший антиблік. Старий M27QA на дотик шорсткий, і його "зернистість" навіть видима очима. Але світло від нього відбивається менше. Новий на дотик гладенький, його простіше витирати, на ньому немає "зерна", але пил на ньому помітніше і у ньому дуже добре видно власне відображення. Не знаю, де виробник побачив там антиблікове покриття (на офіційному сайті воно теж заявлено), але я б вважав, що його нема. Якщо сидите навпроти чи біля вікна, або джерело світла направлено на монітор - категорично не раджу брати. Також у старого блок живлення зйомний, а у нового всередині монітора, що для когось може бути мінусом.
В загальному - монітор хороший, своїх грошей коштує, KVM у Gigabyte працює нормально (але не емулює пристрої у неактивній системі), сам монітор вмикається відносно швидко (на відміну від деяких моделей MSI). Окрема кнопка KVM досить зручна, але при відключеній картинці з активного джерела не працює (source доведеться переключати "руками"). Софт, як на мене, кривуватий, тому я б не дуже на це розраховував. | | | | Автор: | Володимир пользуюсь Gigabyte M27Q3 кілька місяців | | |
|  |