Беріть як повсякденний універсал, вартий того Переваги: | В першу чергу хочу рекомендувати цей об'єктив тим, хто тільки придбав тушку камери, та ще з нею толком не розібрався, а знімати хочеться все і скрізь.
Чому так кажу, а все просто - він пробачає багато помилок, має точний та тихий автофокус, гарну різкість по всьому полю кадру у всіх фокусних діапазонах на відкритій діафрагмі.
Наступним відмічу вагу - він легесенький, бо пластиковий. Але пластик тут дуже якісний та не слизький. Є кільце ручного фокусу, воно електронне і тому працює з лагом, хоча навряд чи ви станете користуватись ручним фокусом (ну хіба тільки ви любите знімати відео).
Також приємним бонусом є наявність оптичної стабілізації, а отже якщо на вашій тушці камери є стаб матричний, то вони працюють в парі в гасять кілька стопів, цим нівелюємо слабку світлосилу при недостатньому освітленні. При зйомці відео це також грає дуже значну роль.
Світлофільтри діаметром 55 мм коштують не так дорого і запишемо цей параметр до переваг також.
На широкому куті виходять гарні пейзажі без провалу в деталях, з мінімальними спотвореннями (фіксяться в лайтрумі) можна знімати архітектуру.
На теле кінці вийдуть різкі портрети, але не раджу фотографувати дівчат - занадто багато деталей на шкірі обличчя, зависока різкість. А от чоловічі портрети вийдуть круто. Ще рекомендував би знімати ним авто, гарний діапазон фокусних і не треба тягати купу лінз. | | Недоліки: | Немає ущільнюючого кільця, а отже ніякого захисту від вологи та пилу. Також напевно можно сказати за ціну, але враховуючи плюси та наявність стабілізації - сумнівний недолік | | Коментар: | Легкий універсал на щоденне використання | | Автор: | Александр Ч пользуюсь Sony 28-70mm f/3.5-5.6 FE OSS більше року | |
Повезло тому, кто приобрел вместе с камерой. Переваги: | Хорошая картинка на выходе, отличная скорость моторов. Приятный в пользовании объектив. Почитав инструкцию к камере, и углубившись в тонкости фотоискусства, без труда можно зарабатывать таким объективом. Сама картинка выходит далеко а рамки понятия КИТ. | | Недоліки: | Если бы постарались инженеры, могли бы сделать чуть тоньше. | | Коментар: | Повезло если купили в комплекте. Если ищите первый объектив к тушке, то можно смело брать. | | Автор: | Аркадий пользуюсь Sony 28-70mm f/3.5-5.6 FE OSS більше року | |
Показано 2 з 7 відгуків ще 5 відгуків | від 10 500 до 14 049 грн.  |