искать только в этом разделе  
Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Все брендыОсновные бренды
Тип
Для телефонов и компьютеров
Разъемы видеокабелей
Разъемы аудиокабелей
Назначение аудиокабелей
Дополнительно
Длина
Версия интерфейса
Цвет кабеля
Очистить параметры подбора


Выводить
Размер картинок
Выбрано 31 моделей:
| AUKEY Сбросить все
Перехідник AUKEY CB-A1 AM to Type-C (LLT58621)
AUKEY CB-A1 - перехідник, який дозволить підключити різні за інтерфейсом пристрої, здійснити між ними обмін даними або ж зарядити гаджети. Перетворює USB 3.0 у симетричний USB Type-C, тому підходить для застосування із сучасними пристроями. Виконаний у пластиковому, компактному корпусі, який не займе багато місця при перенесенні. 
Перехідник AUKEY CB-A2 Micro USB to Type-C (LLT58623)
AUKEY CB-A2 - перехідник, який дозволить підключити різні за інтерфейсом пристрої, здійснити між ними обмін даними або ж зарядити гаджети. Перетворює Micro USB у симетричний USB Type-C, тому підходить для застосування із сучасними пристроями. Виконаний у пластиковому, компактному корпусі, який не займе багато місця при перенесенні. 
Кабель AUKEY CB-AL1 AM / Lightning 1.2m LLTS148174
Aukey CB-AL1 - кабель для мобільних цифрових пристроїв. Відрізняється кабель високою стійкістю до пошкоджень і міцною обгорткою.Дана модель кабелю підходить для мобільних пристроїв, які оснащені інтерфейсом Lightning. Він дозволить заряджати гаджети, а також підключати їх один до одного з метою зарядки. Також він підходить для застосування із мережевими зарядними пристроями для відновлення заряду акумуляторних батарей від мережі змінного струму. У довжині складає 1.2 м, чого вистачить для комфортного підключення пристроїв у просторі. 
Кабель AUKEY CB-AL2 AM / Lightning 2m Black (LLTS148181)
Aukey CB-AL2 - кабель для мобільних цифрових пристроїв. Відрізняється кабель високою стійкістю до пошкоджень і міцною обгорткою.Дана модель кабелю підходить для мобільних пристроїв, які оснащені інтерфейсом Lightning. Він дозволить заряджати гаджети, а також підключати їх один до одного з метою зарядки. Також він підходить для застосування із мережевими зарядними пристроями для відновлення заряду акумуляторних батарей від мережі змінного струму. У довжині складає 2 м, чого вистачить для комфортного підключення пристроїв у просторі. 
Кабель AUKEY CB-CD2 AM / Type-C 1m Black (LLTS101712)
Aukey CB-CD2 - кабель для мобільних цифрових пристроїв. Відрізняється кабель високою стійкістю до пошкоджень і відсутністю яскравих декоративних елементів в оздобленні. Дана модель кабелю підходить для мобільних пристроїв, які оснащені інтерфейсом Type-C. Він дозволить заряджати гаджети, а також підключати їх один до одного з метою зарядки. Також він підходить для застосування із мережевими зарядними пристроями для відновлення заряду акумуляторних батарей від мережі змінного струму. У довжині складає 1 м, чого вистачить для комфортного підключення пристроїв у просторі. 
Кабель AUKEY CB-CD4 AM / Type-C 1m Black (LLTS60285)
Aukey CB-CD4 - кабель для мобільних цифрових пристроїв. Відрізняється кабель високою стійкістю до пошкоджень і міцною обгорткою.Дана модель кабелю підходить для мобільних пристроїв, які оснащені інтерфейсом Type-C. Він дозволить заряджати гаджети, а також підключати їх один до одного з метою зарядки. Також він підходить для застосування із мережевими зарядними пристроями для відновлення заряду акумуляторних батарей від мережі змінного струму. У довжині складає 1 м, чого вистачить для комфортного підключення пристроїв у просторі. 
Кабель AUKEY CB-CD5 Type-C / Type-C 1m Black (LLTS102835)
Aukey CB-CD5 - кабель для мобільних цифрових пристроїв. Відрізняється кабель високою стійкістю до пошкоджень і відсутністю яскравих декоративних елементів в оздобленні. Дана модель кабелю підходить для мобільних пристроїв, які оснащені інтерфейсом Type-C. Він дозволить заряджати гаджети, а також підключати їх один до одного з метою зарядки. Також він підходить для застосування із мережевими зарядними пристроями для відновлення заряду акумуляторних батарей від мережі змінного струму. У довжині складає 1 м, чого вистачить для комфортного підключення пристроїв у просторі. 
Кабель AUKEY CB-D16 AM / Lightning 1.2m Black/White (LLTS144479)
Aukey CB-D16 - кабель для мобільних цифрових пристроїв. Відрізняється кабель високою стійкістю до пошкоджень і міцною обгорткою.Дана модель кабелю підходить для мобільних пристроїв, які оснащені інтерфейсом Lightning. Він дозволить заряджати гаджети, а також підключати їх один до одного з метою зарядки. Також він підходить для застосування із мережевими зарядними пристроями для відновлення заряду акумуляторних батарей від мережі змінного струму. У довжині складає 1.2 м, чого вистачить для комфортного підключення пристроїв у просторі. 
Кабель AUKEY CB-D16 AM / Lightning 1.2m Gold (CB-D16 Gold)
AUKEY CB-D16 для підключення та синхронізації мобільних пристроїв Apple. Кабель оснащений інтерфейсом Lightning та USB 2.0, у довжині складає 1.2 м, колір золотий, є гнучким, що зменшує шанси пошкодження.
Кабель AUKEY CB-D16 AM / Lightning 1.2m LLTS144484 White
Aukey CB-D16 - кабель для мобільних цифрових пристроїв. Відрізняється кабель високою стійкістю до пошкоджень і міцною обгорткою.Дана модель кабелю підходить для мобільних пристроїв, які оснащені інтерфейсом Lightning. Він дозволить заряджати гаджети, а також підключати їх один до одного з метою зарядки. Також він підходить для застосування із мережевими зарядними пристроями для відновлення заряду акумуляторних батарей від мережі змінного струму. У довжині складає 1.2 м, чого вистачить для комфортного підключення пристроїв у просторі. 
Кабель AUKEY CB-D16 AM / Lightning 1m White (LLTS142840)
Aukey CB-D16 - кабель для мобільних цифрових пристроїв. Відрізняється кабель високою стійкістю до пошкоджень і відсутністю яскравих декоративних елементів в оздобленні. Дана модель кабелю підходить для мобільних пристроїв, які оснащені інтерфейсом Lightning. Він дозволить заряджати гаджети, а також підключати їх один до одного з метою зарядки. Також він підходить для застосування із мережевими зарядними пристроями для відновлення заряду акумуляторних батарей від мережі змінного струму. У довжині складає 1 м, чого вистачить для комфортного підключення пристроїв у просторі. 
Кабель AUKEY LIGHTNING TO USB CB-AL1 RTL 1.2M (LLTS148174)
Кабель AUKEY LIGHTNING TO USB CB-AL2 RTL 2M BLACK (LLTS148181)
Кабель AUKEY LIGHTNING TO USB CB-D16 1.2M BLACK/WH (LLTS144479)
Кабель AUKEY USB-C TO USB3 1M CB-CD2 RTL (LLTS101712)
Предыдущая   Следующая
1   2   3  

© 2006-2019 MagaZilla
MagaZilla - крупнейший каталог описаний и цен на кабели видео, аудио, usb AUKEY. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать нужную модель и купить кабель AUKEY в Киеве в интернет-магазине по лучшей цене. Более 1000 магазинов предоставляют нам информацию о наличии товаров и ценах на кабели видео, аудио, usb AUKEY. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В системе представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города. Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagaZilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История