искать только в этом разделе  
Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Все брендыОсновные бренды
Тип
Для телефонов и компьютеров
Разъемы видеокабелей
Разъемы аудиокабелей
Назначение аудиокабелей
Дополнительно
Длина
Версия интерфейса
Цвет кабеля
Очистить параметры подбора


Выводить
Размер картинок
Выбрано 85 моделей:
| Puridea Сбросить все
Кабель Puridea AM Lightning 1.2m Grey (L02-Grey)
Кабель від виробника Puridea дозволяє здійснювати заряджання гаджета та передавати дані між пристроями з USB портом та Lightning Apple на високій швидкості. Аксесуар виконаний в оригінальному сірому кольорі.Виготовлений з міді та пластику, що збільшує міцність кабеля та дозволяє використувавати його протягом тривалого часу. Високу швидкість зарядки та передачі даних забезпечує 8-контактний роз'єм. Довжина кабеля - 1.2 м, чого цілком достатньо для зручного використання пристрою під час зарядки.
Кабель Puridea AMLightning L01-Silver
Кабель виробництва Puridea. Призначений для зарядки мобільних пристроїв Apple та їх синхронізації для передачі даних. У довжині складає 1.2 м, виконаний у сірому кольорі. Має цікавий дизайн конекторів, тому відрізняється з-поміж інших моделей. 
Кабель Puridea AM/Lightning L02-White
Кабель від Puridea для зарядки та синхронізації мобільних пристроїв Apple. Преміальні гаджети можна буде підключати до адаптера живлення, ноутбука чи ПК за допомогою цього кабелю. Має плоске виконання, яке робить його більш стійким до пошкоджень. У довжині складає 1 м, чого достатньо для зручного використання із різними гаджетами. Колір простий білий, що підкреслить лаконічний вигляд гаджетів. 
Кабель Puridea AM Lightning L02-Pink
Кабель виробництва Puridea. Призначений для зарядки мобільних пристроїв Apple та їх синхронізації для передачі даних. У довжині складає 1.2 м, виконаний у рожевому кольорі. Має цікавий дизайн конекторів, тому відрізняється з-поміж інших моделей. 
Кабель Puridea AM Lightning L02-Blue
Кабель виробництва Puridea. Призначений для зарядки мобільних пристроїв Apple та їх синхронізації для передачі даних. У довжині складає 1.2 м, виконаний у блакитному кольорі. Має цікавий дизайн конекторів, тому відрізняється з-поміж інших моделей. 
Кабель Puridea AM MicroB 1.2m Grey (L02-USB Grey)
Кабель від виробника Puridea призначений для оперативного обміну даними між пристроями, а також для швидкої зарядки. Виконаний у стильному сірому кольорі, який вирізнятиме його з безлічі кабелів на робочому столі.Кабель виготовлений з міді та пластику, що забезпечує міцність та тривалий термін використання. Завдяки довжині 1.2 м, користувач може вільно розміщувати свій гаджет.
Кабель Puridea AM / MicroUSB 1.2m Pink (L02-USB Pink)
USB кабель виробництва Puridea. Виготовлений у яскравому рожевому кольорі, призначений для зарядки мобільних гаджетів із роз'ємом MicroUSB та обміну даними між ними та іншими пристроями - ноутбками, ПК, тощо. Є міцним та стійким до пошкоджень, тому буде довго служити своєму власнику. У довжині складає 1.2 м.
Кабель Puridea AM Micro USB L02-USB Blue
Кабель виробництва Puridea. Призначений для зарядки мобільних пристроїв та їх синхронізації для передачі даних. У довжині складає 1.2 м, виконаний у блакитному кольорі. Має цікавий дизайн конекторів, тому відрізняється з-поміж інших моделей. 
Кабель Puridea AM Type-C L02-USB-C Grey
Кабель виробництва Puridea. Призначений для зарядки мобільних пристроїв та їх синхронізації для передачі даних. У довжині складає 1.2 м, виконаний у сірому кольорі. Має цікавий дизайн конекторів, тому відрізняється з-поміж інших моделей. 
Кабель Puridea AM Type-C L02-USB-C Pink
Кабель виробництва Puridea. Призначений для зарядки мобільних пристроїв та їх синхронізації для передачі даних. У довжині складає 1.2 м, виконаний у рожевому  кольорі. Має цікавий дизайн конекторів, тому відрізняється з-поміж інших моделей. 
Кабель Puridea AM Type-C L02-USB-C White
Кабель виробництва Puridea. Призначений для зарядки мобільних пристроїв та їх синхронізації для передачі даних. У довжині складає 1.2 м, виконаний у білому кольорі. Має цікавий дизайн конекторів, тому відрізняється з-поміж інших моделей. 
Кабель Puridea AM Type-C L02-USB-C Blue
Кабель виробництва Puridea. Призначений для зарядки мобільних пристроїв та їх синхронізації для передачі даних. У довжині складає 1.2 м, виконаний у блакитному кольорі. Має цікавий дизайн конекторів, тому відрізняється з-поміж інших моделей. 
Кабель Puridea AM / Type C / Micro USB / Lightning 1.5m (L10-Silver)
Надійний кабель від виробника Puridea призначений для швидкого обміну даними між пристроями з інтерфейсом Lightning, Type-C та microUSB. Це забезпечує користувачу можливість використання гаджетів та ПК з різним USB виходом. Кабель виконаний в оригінальному сірому кольорі, що вирізняє його з-поміж усіх інших.Аксесуар виготовлений з міді та нейлону, що забезпечує йому міцність та тривалий термін використання. Довжина кабелю - 1.5 м, що дозволяє розміщувати пристрої на потрібній відстані.
Кабель PURIDEA L01 Lightning MFI 1m
Кабель, Lightning MFI - 1m
кабель PURIDEA L01 - Lightning MFI - 1m (Silver) L01-Silver
Длина кабеля: 1 м, Интерфейс: Lightning MFI, Цвет: cеребристый
Предыдущая   Следующая
1   2   3   4   5   ...   6  

© 2006-2019 MagaZilla
MagaZilla - крупнейший каталог описаний и цен на кабели видео, аудио, usb Puridea. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать нужную модель и купить кабель Puridea в Киеве в интернет-магазине по лучшей цене. Более 1000 магазинов предоставляют нам информацию о наличии товаров и ценах на кабели видео, аудио, usb Puridea. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В системе представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города. Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagaZilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История