шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Комплектуючі
Купити корпус 1stPlayer Mi7-A White за ціною від 2210 грн.
Фото 6

Характеристики та опис 1stPlayer Mi7-A White

Місць для СРО: 1; Розмір СРО зверху: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 5; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 2 реверсивних; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 3
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
442x235x373 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Додатково
тримач відеокарти
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 210  до 3 249 грн.
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Click.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Корпус 1STPLAYER Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Itbox.ua (Київ)
← купити
1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Mallprix.com (Київ)
2 455 грн.
← купити
1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БП Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-WWhiteбезБП
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
Redprice.sale (Львів)
2 845 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 848 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Q-techno.com.ua (Київ)
2 457 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БП
ШО (Київ)
2 598 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 1STPLAYER Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Soho.com.ua (Київ)
2 819 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W без БЖ White
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White with window
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без бж
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 210 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
MAUDAU (Київ)
2 989 грн.
← купити
1STPLAYER Корпус для ПК 1STPLAYER Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
MTA.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
1Stplayer 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ (Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
Timesport.com.ua (Львів)
2 842 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
Tomdom.in.ua (Львів)
2 851 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
Saren.com.ua (Львів)
2 852 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W, білий, без БЖ, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс.
MAUDAU (Київ)
3 068 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7 A WH 2F7R W 1F7 W ARGB MidiTower ATX MicroATX MiniITX без блока живлення White (Mi7AWH2F7RW1F7W)
Rozetka.ua (Київ)
3 234 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Rozetka.ua (Київ)
2 689 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W 306789
Rozetka.ua (Київ)
2 743 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ ( white ) 28415
Rozetka.ua (Київ)
3 241 грн.
← купити
Корпус 1Stplayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 583 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White [134414]
Rozetka.ua (Київ)
2 749 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 826 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W ARGB Midi Tower ATX, MicroATX, Mini-ITX без БЖ White
Rozetka.ua (Київ)
3 244 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Rozetka.ua (Київ)
3 061 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без бп
Rozetka.ua (Київ)
2 718 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W[142114]
Rozetka.ua (Київ)
3 136 грн.
← купити
1STPLAYER Mi7-A-2F2R-W-1F2-W без БЖ White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
3 223 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ ( white )
Rozetka.ua (Київ)
3 249 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
2 765 грн.
← купити
1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White
Rozetka.ua (Київ)
2 605 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W, білий, без БП, Midi Tower, ATX/Micro ATX/Mini ITX, 1xUSB 3.0/1xUSB 2.0, макс. CPU -
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 855 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W (ek04028)
Rozetka.ua (Київ)
3 063 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W White без БР
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer MI7-A-2F2R RGB White (Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W)
Rozetka.ua (Київ)
2 696 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W ARGB Midi Tower ATX, MicroATX, Mini-ITX без БЖ White
Rozetka.ua (Київ)
3 082 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Mi7-A-WH-2F7R-W-1F7-W
Rozetka.ua (Київ)
2 868 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 1stPlayer Mi7-A White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 1stPlayer Mi7-A White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 1stPlayer Mi7-A White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія