шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі10+
Купити корпус 1stPlayer Go2 White за ціною від 1108 грн.
Фото 7

Характеристики та опис 1stPlayer Go2 White

Місць для СРО: 1; Розмір СРО зверху: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 6; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 1
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
400x210x360 мм
Блок живлення
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1500 грн.

від 1 108  до 1 648 грн.
Корпус 1stPlayer Go2 White без БЖ Go2-WH
Click.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Корпус 1STPLAYER White (Go2-WH) Go2-WH
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Go2-WH
Itbox.ua (Київ)
← купити
1stPlayer Go2 White (Go2-WH) Go2-WH
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 108 грн.
← купити
1stPlayer Go2-WH
Mallprix.com (Київ)
1 140 грн.
← купити
Корпус 1Stplayer Go2 White (Go2-WH)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 238 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer Go2-WH
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer Go2 White без БП Go2-WH
ШО (Київ)
1 198 грн.
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer Go2-WH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 1STPLAYER Go2 White без БЖ
Soho.com.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 1stPlayer Go2 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 1stPlayer Go2 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 1stPlayer Go2 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія