шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Комплектуючі
Купити корпус NOX Infinity Epsilon за ціною від 1655 грн.
Фото 15

Характеристики та опис NOX Infinity Epsilon

Місць для вентиляторів: 6; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 4; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 4; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Матеріал: сталь
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
425x205x385 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  2200 грн.

від 1 655  до 1 979 грн.
Корпус для ПК NOX Infinity Epsilon / ARGB / Без БЖ / Чорний Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
1 655 грн.
← купити
Корпус для ПК NOX Infinity Epsilon / ARGB / Без БЖ / Чорний (101957611)
Rozetka.ua (Київ)
1 979 грн.
← купити
Корпус для ПК NOX Infinity Epsilon / ARGB / Без БЖ / Чорний Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
1 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати NOX Infinity Epsilon, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус NOX Infinity Epsilon. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус NOX Infinity Epsilon у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія