шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки1Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити мийка високого тиску 2E AquaClean 150 за ціною від 4599 грн.
Відео 3Фото 21

Характеристики та опис 2E AquaClean 150

Вага (кг): 8.84; Довжина мережевого шнура (м): 5; Джерело живлення: електромережа (230 В); захист від перегріву; фільтр води; забір води з ємності; обертова щітка; мийна щітка; насадка-піногенератор; грязьова; Насадки: віялова; Довжина шланга ВД (м): 8; Температура води на вході: 40; Витрата води (л/год): 450
Рейтинг за відгуками:
1
0
Максимальний тиск
150 бар
Потужність
2000 Вт
Витрата води
450 л/год
Максимальна t води на вході
40 °C
Шланг високого тиску
8 м
Насадки
віялова
грязьова
насадка-піногенератор
мийна щітка
обертова щітка
Функції та можливості
колеса для транспортування
забір води з ємності
фільтр води
захист від перегріву
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Рівень шуму
90 дБ / LWA /
Мережевий шнур
5 м
Вага
8.84 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  6750 грн.

Дуже погана якість матеріалів! Не РЕКОМЕНДУЮ дану мийку!
13 січня 2025, 12:20 #
Переваги:Взагалі відсутні!

Недоліки:Просто облизало шестерню! Нонсенс!!

Коментар:Мийка жахлива! Використав менше 15 раз, облизало в редукторі шестерню і розлетілася шайба, та яку давлять поршня.
Підкажіть, чи є у вас сервісний центр і чи можна відремонтувати дану мийку в м. Полтава? Або де купити запасні частини?

Автор:Олег Бондаренко  пользуюсь 2E AquaClean 150 більше року

Владислав М14 січня 2025, 10:49
Доброго дня. Стосовно сервісного обслуговування можете подивитись інформацію на офіційному сайті виробника — https://2e.ua/servis-ta-garantiya/
від 4 599  до 7 670 грн.
Мийка високого тиску 2E AquaClean 150 (2E-HPW2015)
Touch (Дніпро)
4 599 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 4в1 (2E-HPW1613VC) 2E-HPW1613VC
Click.ua (Київ)
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 150 (2E-HPW2015)
Foroom.com.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Універсальна мийка високого тиску 2000Вт 150бар 450л/год 2E AquaClean 150
Rozetka.ua (Київ)
7 472 грн.
← купити
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 150plus (2E-HPW2015PB) 2E-HPW2015PB
Click.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Мийка високого тиску 2E AquaClean 150 (2E-HPW2015) [105035]
Rozetka.ua (Київ)
5 749 грн.
← купити
Універсальна мийка високого тиску 2000Вт 150бар 450л/год 2E AquaClean 150
Rozetka.ua (Київ)
7 670 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E AquaClean 150, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мийка високого тиску 2E AquaClean 150. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мийка високого тиску 2E AquaClean 150 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія