шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон 2E E350 за ціною від 1060 грн.
Фото 5

Характеристики та опис 2E E350

Вага (г): 125; Розміри (мм): 155x55x14.5; зарядний пристрій; Знімна батарея; Ємність (мАгод): 3000; повноцінний ліхтарик; кнопка екстреного виклику; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): mini-Jack (3.5 мм); USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v2.1; Кількість SIM: 2 SIM;язку: GSM; Стандарт зв'єктив (МП): 0.3
Колір
діагональ дисплея
3.5 "
роздільна здатність екрану
480x320
Кількість SIM
2 SIM
Функції та можливості
кнопка екстреного виклику
Ємність батареї
3000 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
155x55x14.5 мм
Вага
125 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1100 грн.    до  1400 грн.

від 1 060  до 1 549 грн.
Мобiльний телефон 2E E350 Black (694743656879) 694743656879
Click.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Мобільний телефон 2E E350 Dual Sim Black 694743656879
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
2E Кнопковий телефон 2E E350 Black (694743656879)
MTA.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон 2E E350 3.5" 2SIM Black (694743656879) 694743656879
Moyo.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон 2E E350 Black (694743656879) 694743656879
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E 694743656879
Mallprix.com (Київ)
1 109 грн.
← купити
2E E350 Dual Sim Black E350DualSimBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон 2E E350 Black (694743656879) 694743656879
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон 2E E350 (694743656879) UA 694743656879
Sota.store (Київ)
1 060 грн.
← купити
Телефон 2E E350 Black (694743656879) UA UCRF MO-108623
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 124 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E E350, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон 2E E350. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон 2E E350 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія