шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон 2E R240 2025

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон 2E R240 2025 за ціною від 1314 грн.
Фото 11

Характеристики та опис 2E R240 2025

Вага (г): 105; Розміри (мм): 131x55x13.5; зарядний пристрій; Захист від вологи: IP68; Знімна батарея; Ємність (мАгод): 2500; повноцінний ліхтарик; кнопка екстреного виклику; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v2.1; Кількість SIM: 2 SIM;язку: GSM
Колір
діагональ дисплея
2.4 "
роздільна здатність екрану
320x240
Кількість SIM
2 SIM
Функції та можливості
кнопка екстреного виклику
Ємність батареї
2500 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
131x55x13.5 мм
Вага
105 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  1700 грн.

від 1 314  до 1 961 грн.
Мобiльний телефон 2E R240 2025 Dual Sim Black (694743657623) 694743657623
Click.ua (Київ)
1 355 грн.
← купити
Мобільний телефон 2E R240 2025 Dual Sim Black (694743657623) 694743657623
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
2E Кнопковий телефон 2E R240 (2025) Dual Sim Black (694743657623)
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Мобільний телефон 2E R240 2025 Black (694743657623) 694743657623
Moyo.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Мобільний телефон 2E R240 2025 Dual Sim Black 694743657623
ШО (Київ)
← купити
Мобільний телефон 2E R240 2025 Black (694743657623) 694743657623
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E 694743657623
Mallprix.com (Київ)
1 363 грн.
← купити
Мобільний телефон 2E R240 2025 Black (694743657623)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 314 грн.
← купити
Мобільний телефон 2E R240 2025 Black (694743657623) 694743657623
Artline.ua (Київ)
← купити
Кнопковий телефон 2E R240 (2025) Dual Sim Black (694743657623)
Soho.com.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E R240 2025, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон 2E R240 2025. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон 2E R240 2025 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія