шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) A-Data HV620S [AHV620S-2TU31-CBL]

Конфігурації і ціни 176Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити жорсткий диск (HDD) A-Data HV620S (AHV620S-2TU31-CBL) за ціною від 4248 грн.
Фото 13

Серия A-Data HV620S

Модифікації A-Data HV620S 3
Где купить? [AHV620S-2TU31-CBL]
Характеристики [AHV620S-2TU31-CBL]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Джерело живлення (зовнішні)
USB порт
Розміри
115x78x12 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6000 грн.

від 4 248  до 7 947 грн.
Зовнішній HDD A-Data HV620S 2TB AHV620S-2TU31-CBK Black
Ktc.ua (Рівне)
4 869 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK) AHV620S-2TU31-CBK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA 2TB HV620S Slim Blue (AHV620S-2TU31-CBL) AHV620S-2TU31-CBL
FOXTROT.UA (Київ)
6 058 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" ADATA DashDrive Classic HV620S 2TB USB 3.2 Gen1 Slim Black AHV620S-2TU31-CBK
ШО (Київ)
5 475 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній ADATA 2.5 USB 3.0 2TB HV620S Slim Blue (AHV620S-2TU31-CBL)
Nkt.ua (Київ)
4 905 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata Classic HV620S 2 Tb Blue (AHV620S-2TU31-CBL)
Цифра (Київ)
5 937 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata Classic HV620S 2 Tb Blue (AHV620S-2TU31-CBL)
Stls.store (Київ)
← купити
ADATA AHV620S-2TU31-CBK
Mallprix.com (Київ)
4 456 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA Classic HV620S 2TB AHV620S-2TU31-CBL 2.5" USB 3.1 Slim Blue
АЛЛО (Київ)
5 019 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL) AHV620S-2TU31-CBL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Classic HV620S 2TB AHV620S-2TU31-CBL 2.5 USB 3.1 External Slim Blue
Denika.ua (Харків)
5 827 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
5 503 грн.
← купити
HDD диск ADATA HV620S AHV620S-2TU31-CBL Dark Gray 2TB
Soho.com.ua (Київ)
5 949 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK) AHV620S-2TU31-CBK
icom.net.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск ADATA 2.5 USB 3.0 2TB HV620S Slim Blue AHV620S-2TU31-CBL
Comtrading.ua (Київ)
4 633 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK) AHV620S-2TU31-CBK
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD ADATA HV620S Slim 2TB (AHV620S-2TU31-CBK) Black AHV620S-2TU31-CBK
Telemart.ua (Київ)
5 065 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA HV620S 2 TB Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 355 грн.
← купити
Внешний жесткий диск 2TB ADATA HV620S 2.5" USB 3.2 blue (AHV620S-2TU31-CBL)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
4 282 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA HV620S Classic 2TB USB 3.1 Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2tb adata (ahv620s-2tu31-cbk)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 315 грн.
← купити
ADATA Slim HV620S 2TB USB 3.0 Black (AHV620S-2TU31-CBK) SlimHV620S2TBUSB3.0Black(AHV620S-2TU31-CBK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata HV620S 2TB Black (AHV620S-2TU31-CBK)
MAUDAU (Київ)
5 864 грн.
← купити
ADATA HDD диск ADATA HV620S AHV620S-2TU31-CBL Dark Gray 2TB
MTA.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
ADATA 2.5" 2TB (AHV620S-2TU31-CBL) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 2TB (AHV620S-2TU31-CBL)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata HV620S 2TB Black (AHV620S-2TU31-CBK) AHV620S-2TU31-CBK
Compx.ua (Київ)
5 042 грн.
← купити
Жорсткий диск ADATA DashDrive Classic HV620S 2TB AHV620S-2TU31-CBL 2.5" USB 3.1 External Slim Blue
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Зовнішній HDD A-Data HV620S 2TB AHV620S-2TU31-CBL Blue
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA 2TB HV620S Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK) AHV620S-2TU31-CBK
FOXTROT.UA (Київ)
4 906 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL) AHV620S-2TU31-CBL
Itbox.ua (Київ)
← купити
Накопичувач зовнішній ADATA 2.5 USB 3.0 2TB HV620S Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Nkt.ua (Київ)
4 248 грн.
← купити
ADATA AHV620S-2TU31-CBL
Mallprix.com (Київ)
5 809 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA HV620S 2TB 2.5" USB 3.1 Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK) AHV620S-2TU31-CBK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA HV620S 2 TB Black (AHV620S-2TU31-CBK) HV620S 2 TB Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Denika.ua (Харків)
4 526 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 918 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL) AHV620S-2TU31-CBL
icom.net.ua (Київ)
5 595 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2Tb A-DATA AHV620S-2TU31-CBK HV620S, 2,5", USB3.1, Black
Comtrading.ua (Київ)
4 525 грн.
← купити
Зовнішній HDD ADATA HV620S Slim 2TB (AHV620S-2TU31-CBL) Blue AHV620S-2TU31-CBL
Telemart.ua (Київ)
6 059 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA Classic HV620S 2 TB Blue (AHV620S-2TU31-CBL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Внешний жесткий диск 2TB ADATA DashDrive Classic HV620S 2.5" USB 3.1 black (AHV620S-2TU31-CBK)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2Tb adata hv620s "Slim", Dark Blue, 2.5", usb 3.2 (ahv620s-2tu31-cbl)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 043 грн.
← купити
ADATA Slim HV620S 2TB USB 3.0 Blue (AHV620S-2TU31-CBL) SlimHV620S2TBUSB3.0Blue(AHV620S-2TU31-CBL)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata Classic HV620S 2TB Blue (AHV620S-2TU31-CBL)
MAUDAU (Київ)
5 984 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
MAUDAU (Київ)
7 014 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK)
MAUDAU (Київ)
6 016 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK)
MAUDAU (Київ)
5 746 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
MAUDAU (Київ)
5 899 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata HV620S 2.5" 2TB USB 3.2 blue (AHV620S-2TU31-CBL)
MAUDAU (Київ)
5 053 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata DashDrive Classic HV620S 2.5" 2TB USB 3.1 Black (AHV620S-2TU31-CBK)
MAUDAU (Київ)
← купити
ADATA HDD диск ADATA HV620S AHV620S-2TU31-CBK Black 2TB
MTA.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata Classic HV620S 2TB Blue (AHV620S-2TU31-CBL) AHV620S-2TU31-CBL
Compx.ua (Київ)
5 145 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Classic HV620S, Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 667 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
6 474 грн.
← купити
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim Blue
Rozetka.ua (Київ)
6 829 грн.
← купити
PHD External 2.5'' A-DATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
6 120 грн.
← купити
Зовнішній Жорсткий диск A-DATA USB 3.2 Gen1 HV620S 2TB 2,5" Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 957 грн.
← купити
Жорсткий диск ADATA HV620S 2 TB Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 533 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 497 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
6 151 грн.
← купити
Жорсткий диск ADATA HV620S 2 TB Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 770 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
6 086 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
6 993 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
4 524 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Classic HV620S 2TB Blue (AHV620S-2TU31-CBL) [118126]
Rozetka.ua (Київ)
4 849 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Classic HV620S 2TB Black (AHV620S-2TU31-CBK) [118129]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
4 797 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 279 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
6 149 грн.
← купити
Зовнішній Жорсткий диск A-DATA USB 3.2 Gen1 HV620S 2TB 2,5" Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 971 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Classic HV620S, Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 724 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
6 538 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
6 415 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
6 412 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск ADATA DashDrive Classic HV620S, Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 614 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск PHD A-DATA HV620S 2TB External 2.5'' USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
6 060 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata HV620S 2TB Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 349 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Adata Classic HV620S 2TB Blue (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
5 458 грн.
← купити
ADATA HV620S 2 TB Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
4 802 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' A-DATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
7 947 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK) ADATA AHV620S-2TU31-CBK 911744
Rozetka.ua (Київ)
6 427 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Classic HV620S 2TB Slim чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 136 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2TB ADATA HV620S Black 2.5" (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
4 739 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2 TB ADATA Classic HV620S (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
6 279 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 459 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
6 365 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBL)
Rozetka.ua (Київ)
7 481 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
6 915 грн.
← купити
Зовнішній Жорсткий диск A-DATA USB 3.2 Gen1 HV620S 2TB 2,5" Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 694 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2Tb ADATA HV620S, Black (AHV620S-2TU31-CBK)
Rozetka.ua (Київ)
5 191 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A-Data AHV620S-2TU31-CBL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) A-Data HV620S (AHV620S-2TU31-CBL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) A-Data HV620S (AHV620S-2TU31-CBL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія