шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 90Відгуки18Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка A-Data C008 (64Gb) за ціною від 355 грн.
Відео 5Фото 2

Серия A-Data C008

Рейтинг моделі: 3 з 5 (18 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації A-Data C008 4
Где купить? [C008 64Gb]
Характеристики [C008 64Gb]
Колір
Об'єм
64 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 2.0
Висувний роз'єм
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Розміри
20x60x9 мм
Вага
10 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  425 грн.    до  600 грн.
Apacer AH23A
AH23A 64Gb
від 408 грн.
Philips Click USB 3.2
Click USB 3.2 64Gb
від 537 грн.
Verbatim Store n Go V3
Store n Go V3 64Gb
від 515 грн.
Addlink U65
U65 64Gb
від 385 грн.
Lexar JumpDrive S80
JumpDrive S80 64Gb
від 279 грн.
Hoco UD6 Intelligent
UD6 Intelligent 64Gb
від 431 грн.
GOODRAM Twister 3.0
Twister 3.0 64Gb
від 412 грн.
Apacer AH356
AH356 64Gb
від 291 грн.
Apacer AH350
AH350 64Gb
від 322 грн.
Kingston DataTravele...
DataTraveler 80M 64Gb
від 299 грн.
SanDisk Cruzer Glide
Cruzer Glide 64Gb
від 347 грн.
GOODRAM Click 3.0
Click 3.0 64Gb
від 449 грн.
DataTraveler 100 G3 64Gb
Apacer AH334
AH334 64Gb
від 227 грн.
DataTraveler Exodia M 64 Gb
від 304 грн.
Wibrand Scorpio
Scorpio 64Gb
GOODRAM UME3 Eco Fri...
UME3 Eco Friendly 64Gb
від 399 грн.
GOODRAM UME3
UME3 64Gb
від 392 грн.
Hoco UD11
UD11 64Gb
від 379 грн.
Wibrand Marten
Marten 64Gb
Wibrand Lizard
Lizard 64Gb
від 294 грн.
GOODRAM UME3 Care
UME3 Care 64Gb
від 362 грн.
ColorWay Piano
Piano 64Gb
від 432 грн.
ColorWay Fire
Fire 64Gb
Verbatim MyMedia
MyMedia 64Gb
від 364 грн.
GOODRAM Piccolo
Piccolo 64Gb
від 402 грн.
Addlink U15
U15 64Gb
від 375 грн.
KIOXIA TransMemory U...
TransMemory U202 64Gb
від 492 грн.
A-Data UC310
UC310 64Gb
від 365 грн.
ColorWay Pistol
Pistol 64Gb

5
3
2
8
Претензии минимальны, за такую цену вссе устраивает.
22 травня 2011, 04:38 #
Переваги:Нелохая флешка. всем доволен. Удобный рычажок, отсутствие колпачка было огромным плюсом. Простая и надежная. Работает нормально, все, что требовалось, выполняла.

Недоліки:Скорость не очень высокая, но почти не тормозит. Мне не мешало. Других замечаний по работе нет, хотя пользуюсь уже давно.

Коментар:Отличный девайс могу посоветовать.

Автор:Андрей Поляков  пользуюсь A-Data C008 кілька місяців

Показано 1 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
від 355  до 691 грн.
Флеш-драйв ADATA 64GB A-DATA C008 Black+Red USB 2.0 (AC008-64G-RKD) AC008-64G-RKD
FOXTROT.UA (Київ)
515 грн.
← купити
USB-флешка Adata 64GB C008 Usb 2.0 Black/Red (AC008-64G-RKD)
Цифра (Київ)
505 грн.
← купити
USB-флешка Adata 64GB C008 Usb 2.0 Black/Red (AC008-64G-RKD)
Stls.store (Київ)
← купити
ADATA AC008-64G-RKD
Mallprix.com (Київ)
393 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB C008 Black+Red USB 2.0 (AC008-64G-RKD) AC008-64G-RKD
Itbox.ua (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB C008 Black+Red USB 2.0 (AC008-64G-RKD) AC008-64G-RKD
Comtrading.ua (Київ)
681 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB C008 Black+Red USB 2.0 (AC008-64G-RKD) AC008-64G-RKD
Brain.com.ua (Київ)
← купити
ADATA 64GB C008 Black+Red USB 2.0 (AC008-64G-RKD)
AKS.ua (Київ)
425 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB C008 Black+Red USB 2.0 (AC008-64G-RKD) AC008-64G-RKD
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач A-Data C008 64GB USB 2.0 Black Red (AC008-64G-RKD) AC008-64G-RKD
Telemart.ua (Київ)
355 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A-Data C008 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка A-Data C008 (64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка A-Data C008 (64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія