шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни76Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура A4Tech Fstyler FG2500S Plus за ціною від 1029 грн.
Фото 16

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FG2500S Plus

Живлення (бездротові): 1xAA; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 3200; Вага (г): 754; Розміри (мм): 456x204x32; Кабель: Джерело живлення: 1xAA; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: низький; Розкладка: JIS; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: радіо
Колір
Комплектаціяклавіатура і миша
Тип підключеннярадіо
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаJIS
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмембранна
Частота опитування125 Гц (8 мс)
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підставка для рук+
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Приймач (донгл)USB A
Інше
Захист від вологи
Розміри456x204x32 мм
Вага754 г
Мишка
Технологіяоптична
Кількість кнопок3
Кількість коліс прокрутки1
Кнопка перемикання DPI
Роздільна здатність сенсора1000 – 3200 DPI
Живлення (бездротова)1xAA
Розміри (ДхШхВ)109x64x36 мм
Вага95 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 029  до 1 792 грн.
A4Tech Комплект клавіатура та миша A4Tech Fstyler FG2500S Plus Gray
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Комплект A4TECH FG2500S Plus (White) FG2500S Plus (White)
FOXTROT.UA (Київ)
1 199 грн.
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003261) 4711421003261
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech 4711421003247
Mallprix.com (Київ)
1 066 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey FG2500S Plus (Grey)
Click.ua (Київ)
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003261) 4711421003261
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003261) 4711421003261
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
A4Tech FG2500S Plus (White)
Tehnomart.com (Київ)
1 088 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FG2500S Plus White FG2500S Plus (White)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 325 грн.
← купити
Комплект A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey FG2500S Plus (Grey)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White UA FG2500S Plus (White)
Sota.store (Київ)
1 187 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
Gamehub.com.ua (Київ)
1 029 грн.
← купити
Комплект бездротовий, клавіатура з мишою A4Tech Fstyler FG2500S Plus, колір темно-сірий
Mobicase.net (Київ)
1 039 грн.
← купити
Комплект бездротовий, клавіатура з мишою A4Tech Fstyler FG2500S Plus, колір темно-сірий FG2500S Plus (Grey)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий A4Tech FG2500S Plus (Grey)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Комплект клавіатура+миша A4tech FG2500S Plus Wireless White (FG2500S Plus White) FG2500S Plus White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
A4tech FG2500S Plus (Grey) FG2500SPlus(Grey)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
MAUDAU (Київ)
1 152 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey fg2500s plus (grey)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey FG2500S Plus (Grey)
Compx.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Wireless White (4711421003254)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
A4Tech Комплект клавіатура та миша A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
MTA.ua (Київ)
← купити
A4Tech Комплект клавіатура та миша A4Tech FG2500S Plus Wireless Gray UKR (4711421003261)
MTA.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Комплект A4TECH FG2500S Plus (Grey) FG2500S Plus (Grey)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA White (4711421003278) 4711421003278
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech 4711421003254
Mallprix.com (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White FG2500S Plus (White)
Click.ua (Київ)
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA White (4711421003278) 4711421003278
Brain.com.ua (Київ)
← купити
A4Tech FG2500S Plus (Grey)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Комплект A4Tech Fstyler FG2500S Plus White FG2500S Plus (White)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий, клавіатура з мишою A4Tech Fstyler FG2500S Plus, колір білий
Mobicase.net (Київ)
← купити
Комплект бездротовий, клавіатура з мишою A4Tech Fstyler FG2500S Plus, колір білий FG2500S Plus (White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003247) 4711421003247
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey UA FG2500S Plus (Grey)
Sota.store (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий A4Tech FG2500S Plus (White)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Комплект клавіатура+миша A4tech FG2500S Plus Wireless Grey (FG2500S Plus Grey) FG2500S Plus Grey
Ktc.ua (Рівне)
← купити
A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey FG2500S Plus (Grey)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
A4tech FG2500S Plus (White) FG2500SPlus(White)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
MAUDAU (Київ)
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003247)
MAUDAU (Київ)
1 406 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey (FG2500S Plus (Grey))
MAUDAU (Київ)
1 306 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FG2500S Plus White fg2500s plus (white)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus White FG2500S Plus (White)
Compx.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Wireless Grey (4711421003247)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003261) (21746)
Rozetka.ua (Київ)
1 640 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 214 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий комплект A4Tech Fstyler FG2500S Plus ергономічний білий
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Бездротовий комплект A4Tech Fstyler FG2500S Plus ергономічний сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 471 грн.
← купити
Комплект бездротовий A4Tech FG2500S Plus (Grey)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий A4Tech FG2500S Plus (White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey 329813
Rozetka.ua (Київ)
1 515 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey ( 28506 )
Rozetka.ua (Київ)
1 487 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White ( 21183 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
Rozetka.ua (Київ)
1 538 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus White (4711421003254) [159793]
Rozetka.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey (4711421003247) [159794]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003261)
Rozetka.ua (Київ)
1 551 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 344 грн.
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003261) (344829)
Rozetka.ua (Київ)
1 684 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий A4Tech Fstyler FG2500S Plus White ( 21742 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus White
Rozetka.ua (Київ)
1 417 грн.
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура+миша) A4Tech Fstyler FG2500S Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 637 грн.
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003261)
Rozetka.ua (Київ)
1 411 грн.
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003247)
Rozetka.ua (Київ)
1 695 грн.
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA Grey (4711421003247)
Rozetka.ua (Київ)
1 792 грн.
← купити
Комплект A4Tech FG2500S Plus Wireless UA White (4711421003254)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FG2500S Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура A4Tech Fstyler FG2500S Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура A4Tech Fstyler FG2500S Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія