шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни77Опис Відгуки2Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити клавіатура A4Tech Fstyler FX60 за ціною від 1244 грн.
Відео 2Фото 8

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FX60

Розміри (мм): 420х126х20; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування: багатобарвна; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; Конструкція клавіш: ножичний; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: дротова
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.5 м
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішножичний
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підсвічуваннябагатобарвна
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Розміри420х126х20 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  1900 грн.

Тиха і зручна
24 грудня 2024, 22:17 #
Переваги:Зручна і надійна

Недоліки:Немає

Коментар:Чудова клавіатура дуже зручна і тиха. Підсвітка тільки біла але регулюється яскравість) користуємось ве більше року і все чудово. Рекомендую)

Автор:Creator A

Якісна клавіатура
20 грудня 2023, 20:58 #
Переваги:Головна особливість та перевага цієї клавіатури - мультиплатформеність.
Тихо працює.
Має підсвічування.
Гарячі клавіші

Недоліки:За таку ціну недоліків не має, хоча мені більш до вподоби клави типу скелетон

Коментар:Функціональна клавіатура ноутбучного типу. Тоненька проте важкенька. Підходить для роботи з Mac OS та Windows. Має фіксовану дуже приємну кільказонну підсвіточку. Також присутній нампад.

Автор:See Sea  пользуюсь A4Tech Fstyler FX60 кілька місяців

від 1 244  до 2 405 грн.
Клавіатура A4Tech FX60 USB (Grey) White backlit
Artline.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
A4Tech Клавіатура A4Tech FX60 Gray White Backlit (ENG/UKR/RU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4TECH FX60 USB Grey White backlit FX60 USB (Grey) White backlit
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 Grey White Backlit
Цифра (Київ)
1 420 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 Grey White Backlit
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 Grey White Backlit FX60 USB (Grey) White backlit
Openshop.ua (Київ)
1 671 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Mallprix.com (Київ)
1 278 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon Backlit FX60 USB (Grey) White backlit
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 Grey/White Backlit
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 white backlit FX60 USB (Grey) White backlit
ШО (Київ)
1 283 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Backlit Grey
Telemart.ua (Київ)
← купити
A4Tech FX60 Grey White Backlit
Tehnomart.com (Київ)
1 312 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech Fstyler FX60 USB (Grey) White backlit
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 245 грн.
← купити
A4Tech FX60 Grey White Backlit FX60 USB Grey White backlit
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 244 грн.
← купити
Геймерська клавіатура A4Tech FX60 White backlit USB Grey FX60 USB (Grey) White
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Клавіатура з ножичним перемикачем Fstyler, USB, біле підсвічування FX60 USB (Grey) White backlit
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Mobicase.net (Київ)
1 259 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit FX60 USB (Grey) White backlit
4user.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 USB (Grey) White backlit
Zhuk.ua (Київ)
1 255 грн.
← купити
A4Tech FX60 USB (Grey) White backlit — Клавіатура Fstyler з ножичними перемикачами, USB, біле підсвічування, сіра
Comtrade.ua (Київ)
1 288 грн.
← купити
Клавіатура дротова A4Tech Fstyler FX60 USB Grey White backlit
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 349 грн.
← купити
Клавіатура A4tech FX60 Fstyler White backlit Grey (FX60 USB (Grey) White backlit) FX60 USB (Grey) White backlit
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Gamehub.com.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit UA FX60 USB (Grey) White backlit
Sota.store (Київ)
1 426 грн.
← купити
A4tech FX60 USB Grey White backlit FX60USBGreyWhitebacklit
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Backlit USB Grey (FX60 USB (Grey) White backlit)
MAUDAU (Київ)
1 315 грн.
← купити
A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon Backlit FX60 USB (Grey) White backlit
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 522 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Backlit USB Grey (FX60 USB (Grey) White backlit) FX60 USB (Grey) White backlit
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова A4Tech FX60 USB Grey White backlit (4711421979009)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова A4Tech Fstyler FX60 USB Grey White backlit
MAUDAU (Київ)
1 569 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
MAUDAU (Київ)
1 699 грн.
← купити
Клавіатура A4tech FX60 Grey White backlit, Fstyler keyboard, USB
MAUDAU (Київ)
1 658 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 Fstyler, чорний/Grey, USB, біле LED підсвічування, ультратонка, перемикачі Scissor, 12 мультимедійних
MAUDAU (Київ)
1 905 грн.
← купити
Клавіатура A4tech FX60 Grey White backlit, Fstyler keyboard, USB 256908
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 564 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 877 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
2 039 грн.
← купити
Клавіатура FX60 "Fstyler", Black/Grey A4Tech (2000003329670)
Rozetka.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon Backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 464 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 Grey USB
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 659 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 801 грн.
← купити
Клавіатура дротова A4Tech Fstyler FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 з білим підсвічуванням Сіра РКР 261368
Rozetka.ua (Київ)
1 717 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB з білим підсвічуванням Сіра РК 253381
Rozetka.ua (Київ)
1 823 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 813 грн.
← купити
Клавіатура A4tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 925 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 Grey White backlit [102746]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 945 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4tech FX60 Grey White backlit, Fstyler keyboard, USB
Rozetka.ua (Київ)
2 012 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 819 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 White Neon Backlit USB низькопрофільна з підсвічуванням ENG/UKR 1.5 м Сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 405 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 896 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
2 060 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 865 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 Grey White Backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 710 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 843 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
2 003 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit (340439)
Rozetka.ua (Київ)
2 025 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 921 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech fx60 usb (Grey) White backlit Fstyler, usb, біле підсвічування
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 Grey USB
Rozetka.ua (Київ)
1 439 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB backlit[11823]
Rozetka.ua (Київ)
2 159 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 Білий Neon backlit (470550)
Rozetka.ua (Київ)
1 811 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Neon backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 797 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 White Backlit USB Grey (FX60 USB (Grey) White backlit)
Rozetka.ua (Київ)
1 616 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 Сірий Білий Backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 729 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey backlit (ek12165)
Rozetka.ua (Київ)
2 009 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 986 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
2 042 грн.
← купити
Клавіатура провідна A4Tech FX60 White Neon Backlit USB низькопрофільна з підсвічуванням ENG/UKR 1.5 м Сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 215 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX60 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
2 112 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FX60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура A4Tech Fstyler FX60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура A4Tech Fstyler FX60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія