шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни77Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити клавіатура A4Tech Fstyler FX61 за ціною від 1065 грн.
Фото 15

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FX61

Розміри (мм): 285х124х17; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування: багатобарвна; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI; Формат: 75% (компактна TKL, без блоку Num); Тип підключення: дротова
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.5 м
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішмембранна
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підсвічуваннябагатобарвна
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Розміри285х124х17 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1800 грн.

Для тих, хто звик до клавіатури на MacBook
25 грудня 2024, 09:45 #
Переваги:Компактність, підсвітка.

Недоліки:Я не є користувачем MacBook, тож клавіатура для мене незвична. Не подобаються написи/піктограми на клавішах.

Коментар:Низькопрофільна, компактна, безшумна і з підсвіткою. Це непоганий варіант для тих, хто хоче собі щось, що нагадуватиме йому звичну клавіатуру Макбуків — вони майже ідентичні. В порівнянні з механікою на червоних перемикачах (Cherry MX Red), клавіші цієї клавіатури можуть утримувати руку без зайвих, хибних натискань — вони достатньо "пружні". Але недоліків для себе я знайшов все ж більше, і головний з них — це одна "заява" (не для користувачів Apple) кнопка зліва від пробілу, яка постійно плутає мене. Перевчитися було важко. Також мінусом є те, що клавіатура не регулюється по висоті — в неї взагалі немає ніжок. Ще одним суто естетичним недоліком для мене є засилля суб'єктивно негарних написів на клавіатурі, але то вже на розсуд кожного — смаки у всіх різні (можете подивитися на фото і зробити власні висновки)

Автор:Роман

від 1 065  до 1 877 грн.
Клавіатура A4Tech FX61 USB (Grey) FX61 USB (Grey)
Artline.ua (Київ)
1 259 грн.
← купити
A4Tech Клавіатура A4Tech FX61 Gray White Backlit (ENG/UKR)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4TECH FX61 USB Grey FX61 USB (Grey)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 Grey White Backlit
Цифра (Київ)
1 234 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 Grey White Backlit
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 Grey White Backlit FX61 USB (Grey)
Openshop.ua (Київ)
1 707 грн.
← купити
A4Tech FX61 USB Grey
Mallprix.com (Київ)
1 101 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (4711421976411) 4711421976411
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey FX61 USB (Grey)
Click.ua (Київ)
1 216 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey/White Backlit
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey FX61 USB (Grey)
ШО (Київ)
1 104 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (4711421976411) 4711421976411
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Telemart.ua (Київ)
← купити
A4Tech FX61 Grey White Backlit
Tehnomart.com (Київ)
1 124 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey UA FX61 USB (Grey)
Sota.store (Київ)
1 239 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey FX61 USB (Grey)
Vodafone.ua (Київ)
1 213 грн.
← купити
Клавіатура з ножичним перемикачем Fstyler, USB, біле підсвічування FX61 USB (Grey)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 Gray White Backlit (ENG/UKR)
Soho.com.ua (Київ)
1 179 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 USB Grey
Zhuk.ua (Київ)
1 074 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Mobicase.net (Київ)
1 079 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Gamehub.com.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
A4Tech FX61 USB (Grey) — Клавіатура Fstyler з ножичними перемикачами, USB, біле підсвічування FX61 USB (Grey)
Comtrade.ua (Київ)
1 172 грн.
← купити
Клавіатура дротова A4Tech Fstyler FX61 USB Grey White backlit
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 159 грн.
← купити
Клавіатура A4tech FX61 Fstyler USB Grey
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 Grey White Backlit
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 569 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey (FX61 USB Grey) FX61 USB Grey
Skay.ua (Одеса)
← купити
A4Tech FX61 Grey White Backlit FX61 USB (GREY)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 065 грн.
← купити
A4tech FX61 USB Grey FX61USBGrey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 USB Grey (FX61 USB (Grey))
MAUDAU (Київ)
1 149 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FX61 Grey fx61 usb (grey)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey FX61 USB (Grey)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 356 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 USB Grey (FX61 USB (Grey)) FX61 USB (Grey)
Compx.ua (Київ)
1 096 грн.
← купити
Клавіатура дротова A4Tech FX61 USB Grey (4711421976411)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (4711421976411) 4711421976411
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (FX61 USB Grey)
MAUDAU (Київ)
1 286 грн.
← купити
Клавіатура дротова A4Tech Fstyler FX61 USB Grey White backlit
MAUDAU (Київ)
1 349 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey
MAUDAU (Київ)
1 476 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 Fstyler, чорний/Grey, USB, біле LED підсвічування, компактна, ультратонка, перемикачі Scissor, 12
MAUDAU (Київ)
1 670 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (FX61 USB Grey)
Compx.ua (Київ)
1 228 грн.
← купити
Клавіатура A4tech FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 656 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 ножична сіра
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 Grey USB
Rozetka.ua (Київ)
1 280 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech Fstyler FX61 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 440 грн.
← купити
Клавіатура дротова A4Tech Fstyler FX61 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech Fstyler FX61 з ножичними перемикачами Сіра УКР 254088
Rozetka.ua (Київ)
1 465 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey Сірий 26286
Rozetka.ua (Київ)
1 561 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech Fstyler FX61 USB Grey White backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 547 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 617 грн.
← купити
Клавіатура дротова A4Tech FX61 USB Grey (4711421976411)
Rozetka.ua (Київ)
1 780 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FstylerFX61 Grey [76776]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 559 грн.
← купити
Клавіатура A4tech FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 673 грн.
← купити
Клавіатура безшумна A4Tech FX61 USB Сіра
Rozetka.ua (Київ)
1 616 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 486 грн.
← купити
Клавіатура A4tech FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 627 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (4711421976411)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech fx61 usb (Grey) Fstyler, usb, біле підсвічування
Rozetka.ua (Київ)
1 484 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 Grey USB
Rozetka.ua (Київ)
1 269 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB [11825]
Rozetka.ua (Київ)
1 877 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 сірий (456431)
Rozetka.ua (Київ)
1 574 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 USB Grey (FX61 USB (Grey))
Rozetka.ua (Київ)
1 413 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (FX61 USB Grey)
Rozetka.ua (Київ)
1 582 грн.
← купити
A4Tech FX61 Grey White Backlit
Rozetka.ua (Київ)
1 316 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 497 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 'Fstyler', чорний/Grey, USB, біле LED підсвічування, компактне, ультратонке, перемикачі Scissor, 12
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 589 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 765 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (ek12167)
Rozetka.ua (Київ)
1 745 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 496 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 740 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FX61 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 715 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 773 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FX61 USB Grey (4711421976411)
Rozetka.ua (Київ)
1 855 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FX61, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура A4Tech Fstyler FX61. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура A4Tech Fstyler FX61 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія