шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни151Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 за ціною від 647 грн.
Відео 4Фото 28

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FBK25

Вага (г): 468; Розміри (мм): 396x145x25; Кабель: Джерело живлення: 1xAA; Регулювання гучності: через Fn; Колір кирилиці: білий; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI; Формат: 96% (компактна повнорозмірна); Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Формат96% (компактна повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішмембранна
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Колір літер кирилицібілий
Регулювання гучностічерез Fn
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи від батарейок12 міс
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри396x145x25 мм
Вага468 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  1250 грн.

Чудова універсальна клавіатура, для тих, хто [censored] тишу при наборі тексту
18 грудня 2024, 21:05 #
Переваги:Тихі "перемикачі", звук яких складно розрізнити на фоні роботи ПК. В офісі вона взагалі стане "беззвучною".
Виїмка у конструкції підійде для смартфонів, якщо не хочеться носити додаткові підставки під гаджети.
Різноманіття підключень: хочеться підключитися до ПК через донгл - будь ласка, до смартфона/планшета/ноутбука через Блютуз - без проблем.
Три змінні панельки, різних кольорів під вподобання користувача.
Працює не тільки від звичайної батарейки, але й від акумулятора типу AA (1.2 Вольтовий).

Недоліки:Між клавішами, де-не-де, видніється щось на кшталт змазки, тому є підозра, що з часом клавіші будуть вже не такими тихими у роботі. Але, поки що, цього не помітно після 3,5 місяців активного користування.
Акумулятор важко витягти з відсіку де він знаходиться, доводиться докладати багато зусиль, що аж трохи страшно за саму клавіатуру.

Коментар:Довго не міг підібрати безпровідну клавіатуру. Одні були з недостатнім функціоналом, другі - мали вбудовану батарею малої ємності, у третіх - так взагалі відвалювався зв'язок з ПК ледь не кожні 5 хвилин.
Перебравши багато різноманітного мотлоху, вдалося знайти цю. Вона має все що треба, та навіть більше.
Клавіатура до ПК під'єднується з допомогою комплектного донглу через радіоканал. До смартфону підключав через Блютуз. Одночасно клавіатура запам'ятовує до 3-ох Блютуз пристроїв, між якими інтуїтивно просто перемикатися. Нічого складного у цьому немає, усе докладно розписано в інструкції.
Плюсом для користувачів смартфонів стане виріз у корпусі, в який без проблем вміщається пристрій з діагоналлю 6,52 дюйми. Заміряв лінійкою - загальна ширина виїмки - 17 см.
В комплекті до клавіатури йдуть: донгл (для підключення до ПК); кабель подовжувач десь з метр довжиною, щоб розмістити передавач у місці де з'єднання буде ліпше; алкалінова батарейка; три змінні панелі (до чорної клавіатури додають помаранчеву, синю та сіру).
Окремо варто виокремити те, наскільки тихою вона є. Навіть якщо людина любить швидко друкувати, не дуже розраховуючи силу натискання на клавіші - їх ледь чутно. За увесь досвід користування різними мембранними та механічними клавіатурами - ця одна з найбільш тихих у роботі.

Автор:Олександр  пользуюсь A4Tech Fstyler FBK25 кілька місяців

від 647  до 1 677 грн.
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless White
Artline.ua (Київ)
859 грн.
← купити
A4Tech Клавіатура A4Tech FBK25 White Wireless (ENG/UKR/RU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4TECH FBK25 (Black) FBK25 (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
899 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Цифра (Київ)
842 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Black FBK25 (Black)
Openshop.ua (Київ)
1 336 грн.
← купити
A4Tech FBK25 Wireless Black
Mallprix.com (Київ)
696 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 White FBK25 (White)
Click.ua (Київ)
757 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White (4711421961578) 4711421961578
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 White USB FBK25 (White)
ШО (Київ)
683 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White FBK25 WHITE
Telemart.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 White
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 White UA FBK25 (White)
Sota.store (Київ)
827 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless Black FBK25 (Black)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 White
Zhuk.ua (Київ)
652 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black (4711421961509) 4711421961509
Brain.com.ua (Київ)
← купити
A4Tech FBK25 Wireless Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Black FBK25 (Black)
4user.com.ua (Київ)
← купити
A4Tech FBK25 (Black) — Бездротова клавіатура Fstyler, "шоколадні" клавіші, BT + 2.4 ГГц, чорна FBK25 (Black)
Comtrade.ua (Київ)
711 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Клавіатура A4-Tech Fstyler FBK25 Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Клавіатура A4tech Fstyler FBK25 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 White
Tv-mir.com.ua (Київ)
878 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black USB
Mobicase.net (Київ)
741 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FBK25 White FBK25 Wireless White
Luckylink.kiev.ua (Київ)
647 грн.
← купити
A4tech FBK25 Black FBK25Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротова клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Black FBK25 (Black)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless White (FBK25 (White))
MAUDAU (Київ)
900 грн.
← купити
A4Tech FBK25 Wireless White
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Black FBK25 (Black)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
935 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless White (FBK25 (White)) FBK25 (White)
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech FBK25 Wireless Black (4711421961509)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Black FBK25 (Black)
Artline.ua (Київ)
← купити
A4Tech Клавіатура A4Tech FBK25 Black (ENG/UKR/RU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4TECH FBK25 White (4711421961578) FBK25 (White)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Цифра (Київ)
881 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Stls.store (Київ)
← купити
A4Tech FBK25 Wireless White
Mallprix.com (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Black FBK25 (Black)
Click.ua (Київ)
754 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 White
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black USB FBK25 (Black)
ШО (Київ)
681 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black (4711421961509) 4711421961509
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black FBK25 BLACK
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless White FBK25 (White)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротова клавіатура Fstyler, чорний FBK25 (Black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротова клавіатура Fstyler, білий FBK25 (White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black (4711421961509) 4711421961509
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White (4711421961578) 4711421961578
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White (4711421961578) 4711421961578
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
A4Tech FBK25 (White) — Бездротова клавіатура Fstyler, "шоколадні" клавіші, BT + 2.4 ГГц, біла FBK25 (White)
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4-Tech FBK25 (Black)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
889 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech FBK25 (White)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Клавіатура A4tech Fstyler FBK25 White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Black
Gamehub.com.ua (Київ)
871 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black UA FBK25 (Black)
Sota.store (Київ)
825 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 White USB
Mobicase.net (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler FBK25 Black FBK25 Wireless Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless Black (FBK25 (Black))
MAUDAU (Київ)
942 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black
MAUDAU (Київ)
1 039 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech Fstyler FBK25 Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
MAUDAU (Київ)
1 038 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
MAUDAU (Київ)
1 007 грн.
← купити
Клавіатура A4tech Fstyler FBK25, Black, бездротова (BT+2.4 ГГц), USB, Bluetooth, мембранні клавіші
MAUDAU (Київ)
1 077 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech FBK25 Fstyler, чорний/Grey, bloetooth/USB 2.4GHz, ультратонка, 12 мультимедійних кнопок,
MAUDAU (Київ)
1 174 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Black
MAUDAU (Київ)
1 078 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 White
MAUDAU (Київ)
1 071 грн.
← купити
A4Tech FBK25 Wireless Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4tech Fstyler FBK25, Black, бездротова (BT+2.4 ГГц), USB, Bluetooth, мембранні клавіші 243281
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 016 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 White FBK25 (White)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
938 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless Black (FBK25 (Black)) FBK25 (Black)
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech FBK25 Wireless White (4711421961578)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Black
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 276 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
994 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 056 грн.
← купити
Клавіатура бездротова FBK25 "Fstyler", Black/Grey A4Tech (2000003329618)
Rozetka.ua (Київ)
1 242 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 White
Rozetka.ua (Київ)
912 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Black
Rozetka.ua (Київ)
909 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 White Bluetooth/2.4 ГГц повнорозмірна мембранна ENG/UKR (FBK25 White)
Rozetka.ua (Київ)
1 667 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Бездротова Біла
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 мультипристрій Чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black Wireless
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 (White) Wireless
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech FBK25 (Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 179 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech Fstyler FBK25 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити
Клавіатура A4-Tech FBK25 (White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech FBK25 Біла РК 240389
Rozetka.ua (Київ)
1 072 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black Чорний 33434
Rozetka.ua (Київ)
1 115 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 White USB ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
1 065 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
1 125 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 White USB
Rozetka.ua (Київ)
1 106 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 102 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech FBK25 Wireless Black (4711421961509)
Rozetka.ua (Київ)
1 272 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Black [94311]
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 White [114618]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
Клавіатура A4tech Fstyler FBK25, Black, бездротова (BT+2.4 ГГц), USB, Bluetooth, мембранні клавіші
Rozetka.ua (Київ)
1 307 грн.
← купити
Клавіатура A4tech Fstyler FBK25 Black wireless (BT+2.4 ГГц) Bluetooth, USB
Rozetka.ua (Київ)
998 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
1 089 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 059 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Bluetooth/2.4 ГГц повнорозмірна мембранна ENG/UKR Білий (FBK25 White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Bluetooth/2.4 ГГц повнорозмірна мембранна ENG/UKR Чорний (FBK25 Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 677 грн.
← купити
Беспроводная клавиатура A4TECH FBK25 с 103 клавишами и поддержкой Bluetooth, мембранная клавиатура, беспроводная компьютерна
Rozetka.ua (Київ)
1 398 грн.
← купити
A4TECH FBK25, 103-клавішна Bluetooth-клавіатура, бездротова клавіатура, мембранна клавіатура, бездротова комп'ютерна клавіат
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
1 182 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 014 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 061 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 254 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black (4711421961509)
Rozetka.ua (Київ)
1 126 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White (4711421961578)
Rozetka.ua (Київ)
1 186 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech fbk25 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 093 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech fbk25 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 (White) Wireless
Rozetka.ua (Київ)
939 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black Wireless
Rozetka.ua (Київ)
979 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless [11784]
Rozetka.ua (Київ)
1 331 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless [11783]
Rozetka.ua (Київ)
1 339 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 чорний (419003)
Rozetka.ua (Київ)
1 124 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Bluetooth +2.4 ГГц Ukr/Eng Чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 439 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless White (FBK25 (White))
Rozetka.ua (Київ)
907 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Wireless Black (FBK25 (Black))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler FBK25 White
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FBK25 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech FBK25 'Fstyler', чорний/Grey, bloetooth/USB 2.4GHz, ультратонка, 12 мультимедійних кнопок,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 193 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 188 грн.
← купити
Клавіатура Wireless A4Tech Fstyler FBK25 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 310 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless (EK12140)
Rozetka.ua (Київ)
1 238 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless (ek12139)
Rozetka.ua (Київ)
1 247 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 015 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 158 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 White
Rozetka.ua (Київ)
1 230 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 011 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
1 114 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Bluetooth/2.4 ГГц повнорозмірна мембранна ENG/UKR Білий (FBK25 White)
Rozetka.ua (Київ)
1 511 грн.
← купити
Клавіатура бездротова A4Tech Fstyler FBK25 Bluetooth/2.4 ГГц повнорозмірна мембранна ENG/UKR Чорний (FBK25 Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 520 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless White (4711421961578)
Rozetka.ua (Київ)
1 384 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech FBK25 Wireless Black (4711421961509)
Rozetka.ua (Київ)
1 392 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FBK25, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура A4Tech Fstyler FBK25. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура A4Tech Fstyler FBK25 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія