шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Acefast K9 Go за ціною від 529 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Acefast K9 Go

Вага (г): 245; Розміри (мм): 61x111x40; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 10; Додатково: Ємність акумулятора (мАгод): 1200;язку; Підтримка кодеків: Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Синхронізація колонок: TWS; Частотний діапазон (Гц): 80 – 20000
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v6.0
кардридер
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність5 Вт
Частотний діапазон80 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи10 год
Час зарядки3.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX4
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)61x111x40 мм
Вага245 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 529  до 894 грн.
Acefast Акустика портативна Acefast K9 Go Black (6974316286301)
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K9 Go portable wireless speaker Black 6974316286301
Comtrading.ua (Київ)
761 грн.
← купити
Портативна колонка Acefast K9 Go Bluetooth Black (6974316286301) 6974316286301
Ktc.ua (Рівне)
791 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K9 Go portable wireless speaker Black 6974316286301
Allbattery.ua (Харків)
580 грн.
← купити
Acefast K9 Go Black (6974316286301) 6974316286301
Kvshop.com.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K9 Go portable wireless speaker Black (6974316286301)
Rozetka.ua (Київ)
653 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K9 Go portable wireless speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
819 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K9 Go portable wireless speaker Black (6974316286301)
Rozetka.ua (Київ)
793 грн.
← купити
Акустика ACEFAST portable wireless speaker K9 Go IPX4 |BT6.0, TWS/TF, 10h|
Rozetka.ua (Київ)
894 грн.
← купити
Акустика ACEFAST Portable Wireless Speaker K9 Go IPX4 | BT6.0, TWS / TF, 10h |
Rozetka.ua (Київ)
807 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast K9 Go, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Acefast K9 Go. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Acefast K9 Go у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія