шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни82Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco BS64 Rocker за ціною від 559 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco BS64 Rocker

Вага (г): 375; Розміри (мм): 190x85x85; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 3; Додатково: Ємність акумулятора (мАгод): 1200; Підтримка кодеків: Функції та можливості: світлові ефекти; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 5; Кількість каналів: 1.0 (моно); FM-радіо; кардридер
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.4
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Вихідна потужність5 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи3 год
Час зарядки3 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Розміри (ВхШхГ)190x85x85 мм
Вага375 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Гарний вибір для створення фонової затишної обстановки.
8 лютого 2026, 14:19 #
Переваги:Стильний дизайн, функція TWS, підтримка TF карток. Звук, як для гаджету такої ціни, непоганий.

Недоліки:FM радіо скоріше як маркетингова функція, через низьку чутливість користі майже немає, може тому виробник і не акцентує на ньому увагу.

Коментар:

від 559  до 1 323 грн.
Hoco Акустика портативна Hoco BS64 Rocker Blue
MTA.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Акустика Hoco BS-64 Black
Euro-technika.com.ua (Львів)
569 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Blue 6942007636568
Comtrading.ua (Київ)
803 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, 5W, Gray 6942007636575
Allbattery.ua (Харків)
610 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Gray
MAUDAU (Київ)
560 грн.
← купити
HOCO BS64 Rocker (6942007636575) Gray 6942007636575
Kvshop.com.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, 5W, Gray (6942007636575)
Rozetka.ua (Київ)
681 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco BS64 Rocker Gray (6942007636575)
MTA.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray 6942007636575
Comtrading.ua (Київ)
808 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Blue
MAUDAU (Київ)
← купити
Акустика Hoco Rocker BT speaker bs64 BT5.4, FM/BT/TWS, 5W, 3h
MAUDAU (Київ)
837 грн.
← купити
Колонка портативна Hoco BS64 Rocker BT speaker блакитний
MAUDAU (Київ)
899 грн.
← купити
Колонка портативна bluetooth Hoco BS64 сірий
MAUDAU (Київ)
881 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker з моно звуком та вбудованим акумулятором в сучасному стильному чорному дизайні
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Акустика HOCO Rocker BT Speaker BS64 | BT5.4, FM / BT / TWS, 5W, 3h | 5044888
Rozetka.ua (Київ)
890 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, 5W, Gray
Rozetka.ua (Київ)
840 грн.
← купити
Портативні Bluetooth колонки HOCO BS64 Rocker |BTV5.4,FM, TF-карта, TWS, 5W, 1200 mAh| сіра
Rozetka.ua (Київ)
735 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray (6942007636575)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray (6942007636575)
Rozetka.ua (Київ)
832 грн.
← купити
Колонка портативна HOCO BS64 Rocker Bluetooth з магнітним світильником, радіо FM і TF картами, Сіра
Rozetka.ua (Київ)
1 043 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker з LED-підсвіткою та Bluetooth 5.4 Сірий (р.85 85 190 мм)
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker, Bluetooth 5.4, потужність 5 Вт, акумулятор 1200 mAh, сіра (LKMTR862627)
Rozetka.ua (Київ)
894 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, BT5.4, FM, BT, TWS, 5W, 1200mAh, 3h, blue
Rozetka.ua (Київ)
819 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, BT5.4, FM, BT, TWS, 5W, 3h, grey
Rozetka.ua (Київ)
812 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, BT5.4, FM, BT, TWS, 5W, 3h, grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, BT5.4, FM, BT, TWS, 5W, 1200mAh, 3h, blue
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Акустика HOCO Rocker BT speaker bs64 |BT5.4, FM/BT/TWS, 5W, 3h| grey
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco BS64 Rocker, LED підсвічування, 5W, 1200 mAh - Blue (785834)
Rozetka.ua (Київ)
1 323 грн.
← купити
Акустика HOCO Rocker BT speaker bs64 |BT5.4, FM/BT/TWS, 5W, 3h|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Колонка HOCO BS64 Rocker (Blue) (217807)
Rozetka.ua (Київ)
679 грн.
← купити
Bluetooth Колонка HOCO BS64 Rocker (Gray) (218933)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO Rocker BT speaker bs64 |BT5.4, FM/BT/TWS, 5W, 3h| сіра
Rozetka.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray (6942007636575)
Rozetka.ua (Київ)
623 грн.
← купити
Портативна акустика Hoco BS64 Gray [136723]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка портативна зі світильником HOCO BS64 Rocker Bluetooth LED синій
Rozetka.ua (Київ)
885 грн.
← купити
Колонка портативна зі світильником HOCO BS64 Rocker Bluetooth LED сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-колонка Hoco BS64 Rocker Gray
Rozetka.ua (Київ)
710 грн.
← купити
Акустична система HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO BS64 Rocker з гибким магнітним світильником, підтримкою FM, TF карт Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray
Rozetka.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Колонка Bluetooth HOCO BS64 BT speaker BT5.4 TWS/FM/TF портативна компактна Синій
Rozetka.ua (Київ)
737 грн.
← купити
Колонка Bluetooth HOCO BS64 BT speaker BT5.4 TWS/FM/TF портативна компактна Сірий
Rozetka.ua (Київ)
722 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 - Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Blue
Rozetka.ua (Київ)
757 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco BS64 Rocker Grey (6942007636575)
Rozetka.ua (Київ)
651 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco BS64 Rocker Blue (6942007636568)
Rozetka.ua (Київ)
684 грн.
← купити
Бездротовий динамік hoco. BS64 Rocker з LED стрічкою BT v5.4, 3 години роботи, підтримка BT, TF, USB, AUX, TWS Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий динамік hoco. BS64 Rocker з LED стрічкою BT v5.4, 3 години роботи, підтримка BT, TF, USB, AUX, TWS Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray (6942007636575)
Rozetka.ua (Київ)
707 грн.
← купити
Бездротова портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT5.4 speaker 1200 mAh Grey (6942007636575)
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити
Портативна колонка hoco bs64 сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 046 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Gray
Rozetka.ua (Київ)
662 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco BS64 Rocker BT Speaker 5W Blue
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco BS64 Rocker BT Speaker 5W Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO Rocker BT speaker bs64 |BT5.4, FM/BT/TWS, 5W, 3h| Колір grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Gray
Rozetka.ua (Київ)
781 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 Rocker Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray
Rozetka.ua (Київ)
780 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray (6942007636575)
Rozetka.ua (Київ)
841 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Hoco BS64 - Blue
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика HOCO BS64 Rocker BT speaker 1200 мАг |Bluetooth 5.4, FM, TF-карта, TWS, 5 В
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова колонка Hoco BS64 (Bluetooth 5.4, FM, TF-карта, TWS, з підсвіткою, 1200 мАг, 5 Вт) - Сірий
Rozetka.ua (Київ)
820 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO BS64 Blue
Rozetka.ua (Київ)
858 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO BS64 Gray
Rozetka.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Акустична система HOCO BS64 Rocker BT speaker Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система HOCO BS64 Rocker BT speaker Gray
Rozetka.ua (Київ)
744 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, 5W, Gray
Rozetka.ua (Київ)
826 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOCO BS64 Wireless Sports Magnetic Light 5W Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOCO BS64 Wireless Sports Magnetic Light 5W Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка бездротова портативна Bluetooth акустика Hoco BS64 |BT5.4, FM/BT/TWS, 5W, 3h| з магнітним світлом
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, 5W, Gray
Rozetka.ua (Київ)
768 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco BS64 BT5.4, FM/BT/TWS, 5W, 3H Blue
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco BS64 BT5.4, FM/BT/TWS, 5W, 3H Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, 5W, Blue (6942007636568)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO BS64 Rocker з гнучким магнітним світильником, підтримкою FM, TF карт Gray
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити
YUF Портативная Bluetooth колонка Hoco BS64 gray
Rozetka.ua (Київ)
772 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, BT5.4, FM, BT, TWS, 5W, 1200mAh, 3h, blue
Rozetka.ua (Київ)
788 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker, BT5.4, FM, BT, TWS, 5W, 3h, grey
Rozetka.ua (Київ)
782 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco BS64 Rocker, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco BS64 Rocker. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco BS64 Rocker у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія