шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни90Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HC6 Magic за ціною від 899 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Hoco HC6 Magic

Вага (г): 775; Розміри (мм): 153x83x68; Матеріал: пластик; Час автономної роботи (год): 6; Ємність акумулятора (мАгод): 4000; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Додатково: ручка / ремінець; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 10; Кількість каналів: 2.0 (стерео); FM-радіо; кардридер; USB
Рейтинг за відгуками:
1
0
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.0
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Вихідна потужність10 Вт
Синхронізація колонокTWS
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора4000 мАгод
Час автономної роботи6 год
Час зарядки4 год
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)153x83x68 мм
Вага775 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
не купуйте, це розчарування
22 листопада 2025, 12:22 #
Переваги:нічого

Недоліки:- гучні звуки увімкнення
- короткий інтервал перед повним розрядом
- провали на тихій гучності в нуль
- втрата зв'язку з телефоном при паузах музики

Коментар:1. Якщо слухати голос - ніби вимикається, а потім вмикається в моменти пауз. Отже, початок слів ви не почуєте. Те саме з музикою. Там де тиша - повні провали.
2. Постійно втрачається зв'язок, навіть якщо ви поставите пісню на паузу на 15-20 секунд, все, потрібно відєднувати блютуз, і заново підключатись.
3. Звуки, які супроводжують зміну стану колонки, дуже гучні та дратівливі, це абсурд. Наприклад, ви хочете використати цю колонку як динамік на тихій гучності, але це неможливо, бо при увімкненні і підключенні до телефону вона видасть надзвичайно гучний звук.
4. Щойно наближається до розрядки - дістає звуковими сповіщеннями. Після першого ж можна вже вимикати, бо вистачить її хвилин на 5.
Це не колонка, це відстій.

Автор:Олександр  пользуюсь Hoco HC6 Magic кілька місяців

від 899  до 1 850 грн.
Hoco HC6 Magic Navy Blue
AKS.ua (Київ)
959 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco HC6 Magic Sports Blue
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Портативна акустика HOCO HC6 Magic sports Black (6931474749055) 6931474749055
FOXTROT.UA (Київ)
999 грн.
← купити
Hoco HC6 Magic Navy Blue (6931474749079) 6931474749079
Luckylink.kiev.ua (Київ)
929 грн.
← купити
HOCO HC6 Navy Blue (6931474749079) HC6NavyBlue(6931474749079)
COMFY.ua (Київ)
1 409 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC6 Navy Blue
Semtech.com.ua (Луцьк)
937 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue 6931474749079
Comtrading.ua (Київ)
1 408 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Navy Blue 6931474749079
Allbattery.ua (Харків)
990 грн.
← купити
Акустична система Hoco HC6 Navy Blue
Tehnomarket.ua (Вінниця)
949 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC6 Magic Sports Navy Blue (6931474749079) 6931474749079
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Hoco HC6 Magic sports BT speaker чорна
MAUDAU (Київ)
1 316 грн.
← купити
HOCO Hoco HC6 Navy Blue 6931474749079
Kvshop.com.ua (Київ)
1 407 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC6 (синя)
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Hoco HC6 Magic Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика HOCO HC6 Magic sports Navy Blue (6931474749079) 6931474749079
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Black 6931474749055
Comtrading.ua (Київ)
987 грн.
← купити
Акустична система Hoco HC6 Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Акустика бездротова Hoco HC6 Magic sports BT speaker IPX5 портативна колонка синя
MAUDAU (Київ)
1 231 грн.
← купити
Акустика HOCO Magic sports BT speaker IPX5 HC6 | TWS, BT, AUX, FM, TF, USB | 4757070
Rozetka.ua (Київ)
1 494 грн.
← купити
Акустика HOCO Magic sports BT speaker IPX5 HC6 | TWS, BT, AUX, FM, TF, USB | 4757069
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 405 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 305 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue (6931474749079)
Rozetka.ua (Київ)
1 360 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue (6931474749079)
Rozetka.ua (Київ)
1 339 грн.
← купити
Колонка Hoco HC6 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 703 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO Magic sports BT speaker IPX5 HC6 | TWS, BT, AUX, FM, TF, USB |navy-blue
Rozetka.ua (Київ)
1 602 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports 20W Navy Blue (р.260 88 88 мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Бездротова колонка Hoco HC6, IPX5, TWS, BT, AUX, FM, TF, USB, темно-синя
Rozetka.ua (Київ)
1 371 грн.
← купити
Бездротова колонка Hoco HC6, IPX5, TWS, BT, AUX, FM, TF, USB, чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 212 грн.
← купити
Бездротова колонка Hoco HC6, IPX5, TWS, BT, AUX, FM, TF, USB, чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 073 грн.
← купити
Бездротова колонка Hoco HC6, IPX5, TWS, BT, AUX, FM, TF, USB, темно-синя
Rozetka.ua (Київ)
1 214 грн.
← купити
Акустична система Hoco HC6 Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Акустична система Hoco HC6 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Акустика Hoco Magic sports BT speaker IPX5 HC6 |TWS, BT, AUX, FM, TF, USB| black
Rozetka.ua (Київ)
1 493 грн.
← купити
Акустика Hoco Magic sports BT speaker IPX5 HC6 |TWS, BT, AUX, FM, TF, USB| navy-blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Navy Blue (6931474749079)
Rozetka.ua (Київ)
1 393 грн.
← купити
Колонка Hoco HC6 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 593 грн.
← купити
Колонка Bluetooth Hoco HC6 black
Rozetka.ua (Київ)
1 463 грн.
← купити
Колонка Bluetooth Hoco HC6 blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова портативна Bluetooth-колонка Hoco HC6 (BT, FM, TF card, USB flash drive, AUX, TWS) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 189 грн.
← купити
Акустика Hoco Magic sports BT speaker IPX5 HC6 |TWS, BT, AUX, FM, TF, USB| синя
Rozetka.ua (Київ)
1 308 грн.
← купити
Акустика Hoco Magic sports BT speaker IPX5 HC6 |TWS, BT, AUX, FM, TF, USB| чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Navy Blue (6931474749079)
Rozetka.ua (Київ)
1 020 грн.
← купити
Портативна блютуз колонка HOCO IPX5 HC6 |AUX, SD-card, Bluetooth, USB, FM-Radio| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 650 грн.
← купити
Портативна акустика Hoco Portable Speaker HC6 Magic (Black) [77854]
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco HC6 чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Акустична система HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 343 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO Magic sports BT speaker IPX5 HC6 | TWS, BT, AUX, FM, TF, USB |black
Rozetka.ua (Київ)
1 611 грн.
← купити
Колонка Bluetooth HOCO HC6 Magic Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 111 грн.
← купити
Колонка Bluetooth HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 243 грн.
← купити
Колонкa HOCO HC6 Magic sports BT speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
1 012 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC6 Magic Bluetooth V5.0 (чіп Bluetrum) захищений від води за стандартом IPX5, ємністю 4000mAh – 6 г
Rozetka.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Колонка портативна HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue (6931474749079)
Rozetka.ua (Київ)
1 153 грн.
← купити
Бездротова портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT5.0 speaker 4000mAh Navy Blue (6931474749079)
Rozetka.ua (Київ)
1 410 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC6 Magic Sports BT Speaker 10W*2 IPX6 Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco HC6 Magic Sports BT Speaker 10W*2 IPX6 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic Sports BT Speaker Bluetooth Red
Rozetka.ua (Київ)
1 445 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic Sports Speaker Bluetooth Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic Sports BT Speaker Bluetooth Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue (6931474749079)
Rozetka.ua (Київ)
1 368 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC6 Magic Sports BT Speaker Безпровідна колонка Red
Rozetka.ua (Київ)
1 195 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC6 Magic Sports BT Speaker Безпровідна колонка Black
Rozetka.ua (Київ)
1 295 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC6 Magic Sports BT Speaker Безпровідна колонка Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Безпровідна Bluetooth колонка HOCO HC6 Magic Sports акустика з вбудованим мікрофоном та вологозахистом IPX5 |BT5.
Rozetka.ua (Київ)
1 645 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 182 грн.
← купити
Бездротова портативна Bluetooth колонка Hoco HC6 (Type-C, FM, TF card, USB flash drive, AUX, TWS) - Червоний
Rozetka.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити
Бездротова портативна Bluetooth колонка Hoco HC6 (BT, FM, TF card, USB flash drive, AUX, TWS) - Синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова портативна Bluetooth колонка Hoco HC6 (BT, FM, TF card, USB flash drive, AUX, TWS) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth 5.0 безпровідна колонка HOCO HC6 Magic Sports BT Speaker Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 850 грн.
← купити
Портативна Bluetooth 5.0 безпровідна колонка HOCO HC6 Magic Sports BT Speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth 5.0 безпровідна колонка HOCO HC6 Magic Sports BT Speaker Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система HOCO HC6 Magic sports BT speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 344 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth Hoco HC6 Magic sports 10W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth Hoco HC6 Magic sports 10W Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Бездротова Bluetooth Колонка Акустика HOCO Magic sports HC6 | TWS, BT, AUX, FM, IPX5 | Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 269 грн.
← купити
Портативна Бездротова Bluetooth Колонка Акустика HOCO Magic sports HC6 | TWS, BT, AUX, FM, IPX5 | Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco HC6 IPX5 TWS, BT, AUX, FM, TF, USB Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco HC6 IPX5 TWS, BT, AUX, FM, TF, USB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Black (6931474749055)
Rozetka.ua (Київ)
1 334 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Navy Blue (6931474749079)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO Magic sports BT speaker IPX5 HC6 | TWS, BT, AUX, FM, TF, USB |navy-blue
Rozetka.ua (Київ)
1 437 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO Magic sports BT speaker IPX5 HC6 | TWS, BT, AUX, FM, TF, USB |black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова колонка Hoco HC6, IPX5, TWS, BT, AUX, FM, TF, USB, чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 142 грн.
← купити
Бездротова колонка Hoco HC6, IPX5, TWS, BT, AUX, FM, TF, USB, темно-синя
Rozetka.ua (Київ)
1 285 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC6 Magic sports BT speaker, 10W*2, IPX6, Navy Blue
Rozetka.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HC6 Magic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HC6 Magic. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HC6 Magic у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія