шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни77Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HC8 Pulsating за ціною від 808 грн.
Відео 2Фото 15

Характеристики та опис Hoco HC8 Pulsating

Вага (г): 760; Розміри (мм): 95x210x95; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: microUSB; Час автономної роботи (год): 4; Додатково: Ємність акумулятора (мАгод): 1800; світлові ефекти;язку; Підтримка кодеків: Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Потужність (Вт): 10; Пасивний випромінювач
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.0
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність10 Вт
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
світлові ефекти
Акумулятор
Ємність акумулятора1800 мАгод
Час автономної роботи4 год
Час зарядки2.5 год
USB-порт для зарядкиmicroUSB
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)95x210x95 мм
Вага760 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1100 грн.    до  1400 грн.

від 808  до 2 170 грн.
Hoco HC8 Blue
AKS.ua (Київ)
808 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco HC8 Pulsating colorful White
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC8 White
Zaua.store (Львів)
1 107 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC8 White
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 110 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC8 Pulsating colorful luminous wireless speaker White 6931474752864
Comtrading.ua (Київ)
1 208 грн.
← купити
Акустика портативна Hoco HC8 Pulsating colorful White
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Hoco Pulsating colorful luminous HC8 бездротова червона
MAUDAU (Київ)
1 123 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC8 Pulsating colorful luminous wireless speaker, 10W, White
Rozetka.ua (Київ)
1 555 грн.
← купити
Hoco HC8 Red
AKS.ua (Київ)
← купити
Hoco HC8 White
AKS.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HC8 Pulsating, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HC8 Pulsating. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HC8 Pulsating у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія