шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HA10 Oleada за ціною від 2149 грн.
Відео 3Фото 8

Характеристики та опис Hoco HA10 Oleada

Вага (г): 2017; Розміри (мм): 137х318х136; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 4; Ємність акумулятора (мАгод): 3000; Додатково: ручка / ремінець; Підтримка кодеків: Функції та можливості: світлові ефекти; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 40; Пасивний випромінювач
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.4
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Співвідношення сигнал / шум90 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність40 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора3000 мАгод
Час автономної роботи4 год
Час зарядки4 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)137х318х136 мм
Вага2017 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 149  до 4 056 грн.
Hoco Акустика портативна Hoco HA10 Oleada outdoor Black
MTA.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Портативна колонка hoco ha10 чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
3 270 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HA10 Oleada outdoor BT speaker Black 6942007635608
Comtrading.ua (Київ)
2 794 грн.
← купити
Колонка НОСО HA10 Oleada outdoor BT speaker 20W*2 бездротова
MAUDAU (Київ)
2 855 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth Hoco HA10 Oleada 40W Чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Колонка портативна Hoco HA10 Oleada з LED-підсвіткою чорна
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна колонка НОСО HA10 Oleada outdoor BT speaker, BT5.4, TF, USB, AUX, FM, TWS, 20W*2, 3000mAh, 4h, black
Rozetka.ua (Київ)
3 321 грн.
← купити
Портативна колонка НОСО HA10 Oleada outdoor BT speaker, BT5.4, TF, USB, AUX, FM, TWS, 20W*2, 3000mAh, 4h, black
Rozetka.ua (Київ)
2 941 грн.
← купити
Акустична система HOCO HA10 Oleada outdoor BT speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
3 319 грн.
← купити
Колонка Bluetooth HOCO HA10 потужність 40 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 985 грн.
← купити
Портативна акустика Hoco HA10 Oleada Outdoor BT Speaker, 40 Вт (20 Вт2), Bluetooth 5.4, TF/USB/AUX/FM, TWS, акумулятор до 4
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco HA10
Rozetka.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Портативна колонка hoco ha10 чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 056 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HA10 Oleada Outdoor BT Speaker 20W*2 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика НОСО Oleada HA10 outdoor BT speaker з підсвічуванням та ручкою для транспор
Rozetka.ua (Київ)
3 195 грн.
← купити
Бездротова колонка Hoco HA10 (Bluetooth 5.4, TWS, FM-радіо, USB, TF-карта, AUX 3,5 мм, потужність 40 Вт, 3000 мАг, мікрофон)
Rozetka.ua (Київ)
3 160 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOCO HA10 Oleada outdoor speaker 40W Black
Rozetka.ua (Київ)
2 759 грн.
← купити
Колонка бездротова портативна Bluetooth Hoco Oleada HA10 |BT5.4, TF/USB/AUX/FM/TWS, 40W, 4h|
Rozetka.ua (Київ)
2 789 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco HA10 BT5.4, TF/USB/AUX/FM/TWS, 40W, 4H Black
Rozetka.ua (Київ)
2 895 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HA10 Oleada outdoor BT speaker, 20W*2, Black (6942007635608)
Rozetka.ua (Київ)
3 338 грн.
← купити
Портативна колонка НОСО HA10 Oleada outdoor BT speaker, BT5.4, TF, USB, AUX, FM, TWS, 20W*2, 3000mAh, 4h, black
Rozetka.ua (Київ)
3 042 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HA10 Oleada, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HA10 Oleada. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HA10 Oleada у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія