шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни72Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити фен Adler AD 2270 за ціною від 2337 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Adler AD 2270

автоматичне вимкнення; іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 3; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 1600; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1600 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
3
Температурні режими
3
Холодне повітря
Функції
іонізація
автоматичне вимкнення / при перегріві /
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
чохол / футляр
Дисплей
Знімна решітка
Довжина кабелю
1.8 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 337  до 4 211 грн.
Adler Фен Adler AD-2270P Pink
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Фен Adler Ad 2270 Dark Blue Superspeed
Цифра (Київ)
2 738 грн.
← купити
Фен Adler Ad 2270 Dark Blue Superspeed
Stls.store (Київ)
2 765 грн.
← купити
Фен Adler AD 2270 Blue
Redprice.sale (Львів)
2 897 грн.
← купити
Фен ADLER AD-2270P
ТЕХНОточка (Київ)
3 018 грн.
← купити
Adler AD 2270 Purple AD2270Purple
COMFY.ua (Київ)
3 285 грн.
← купити
Фен Adler AD 2270 Pink
Denika.ua (Харків)
2 337 грн.
← купити
Фен Adler AD-2270P Pink
Soho.com.ua (Київ)
2 649 грн.
← купити
Фен Adler AD-2270P
Zhuk.ua (Київ)
2 369 грн.
← купити
Фен Adler AD 2270P (дифузор)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
2 929 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 2270, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Adler AD 2270. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Adler AD 2270 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія