шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити фен Adler AD 2327 за ціною від 1299 грн.
Фото 19

Характеристики та опис Adler AD 2327

Час роботи (хв): 50; Джерело живлення: акумулятор; блокування кнопок; автоматичне вимкнення; Регулювання температури (°C): 160, 190, 220; Температурні режими: 3; Потужність (Вт): 70; Тип пристрою: випрямляч
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
70 Вт
Температурні режими
3
Регулювання температури
160, 190, 220 °C
Ширина пластини
22 мм
Довжина пластини
90 мм
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Функції
автоматичне вимкнення / через 20 хв /
блокування кнопок
Насадки і комплектація
випрямляч
Дисплей
Джерело живлення
акумулятор / 3.6V, 2x4500mAh /
Час роботи
50 хв / при температурі 160°C /
Час зарядки
4.5 год
USB-порт для зарядки
USB–C / – USB A (1м) /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 299  до 2 335 грн.
Випрямляч Adler Ad 2327 pink
Цифра (Київ)
1 587 грн.
← купити
Випрямляч Adler Ad 2327 pink
Stls.store (Київ)
1 603 грн.
← купити
Стайлер (випрямляч) Adler AD 2327 Black
Redprice.sale (Львів)
1 981 грн.
← купити
Прилад для укладання волосся ADLER AD 2327 pink
ТЕХНОточка (Київ)
1 568 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Adler AD-2327P
Zhuk.ua (Київ)
1 632 грн.
← купити
Бездротовий випрямляч для волосся Adler AD 2327 з USB-зарядкою чорний
MAUDAU (Київ)
1 529 грн.
← купити
Стайлер/вирівнювач ADLER AD-2327P TU-AD-2327P
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 705 грн.
← купити
Випрямляч для волосся ADLER AD-2327P
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Стайлер (випрямляч) Adler AD 2327 Pink
Redprice.sale (Львів)
← купити
Випрямляч Adler AD 2327 black
Zhuk.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 2327, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Adler AD 2327. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Adler AD 2327 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія