шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити фен Adler AD 2328 за ціною від 838 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Adler AD 2328

автоматичне вимкнення; Регулювання температури (°C): 150, 170, 190, 210, 230; Температурні режими: 5; Потужність (Вт): 50; Тип пристрою: випрямляч
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
50 Вт
Температурні режими
5
Регулювання температури
150, 170, 190, 210, 230 °C
Покриття нагрівального елементу
титан
Час нагрівання
80 с / до 230°C /
Функції
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
випрямляч
Дисплей
Поворот шнура на 360°
Вага
375 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Технический паспорт Adler AD 2328
Инструкция Adler AD 2328
від 838  до 895 грн.
Випрямляч для волосся Adler AD 2328 50 Вт
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Adler AD 2328 50Вт
Rozetka.ua (Київ)
838 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 2328, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Adler AD 2328. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Adler AD 2328 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія