шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Aerocool D302A Black за ціною від 2459 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Aerocool D302A Black

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 11; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
444x225x464 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 459  до 3 611 грн.
Корпус AeroCool D302A-G-BK-v1 Black with window (ACCS-DS04043.11) ACCS-DS04043.11
Ktc.ua (Рівне)
2 459 грн.
← купити
Корпус Aerocool D302A-G-BK-v1 (ACCS-DS04043.11)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 996 грн.
← купити
Корпус AeroCool D302A-G-BK-v1 Black (ACCS-DS04043.11) [146685]
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Корпус AeroCool D302A-G-BK-v1 (ACCS-DS04043.11) Black без БЖ ( white )
Rozetka.ua (Київ)
3 611 грн.
← купити
Корпус для ПК AeroCool D302A-G-BK-v1 (ek04033)
Rozetka.ua (Київ)
3 419 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aerocool D302A Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Aerocool D302A Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Aerocool D302A Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія