шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки6Обговорення3Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Aerocool Trinity Mini V2 за ціною від 1435 грн.
Відео 14Фото 12

Характеристики та опис Aerocool Trinity Mini V2

Місць для СРО: 2; Розмір СРО спереду: 240мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 7; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 2x140мм, 1x120мм
Рейтинг моделі: 5 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
6
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
353x207x385 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  2000 грн.

0
6
Отличный корпус
12 вересня 2023, 17:58 #
Переваги:Дизайн. Подсветка. Нижнее расположение бп.

Недоліки:Да их нет

Коментар:Вот это клевый корпус, в нем куча места для топ сборки, хотя он типа и mini tower, но все же хватает места, я купил видеокарту 3050, райзен 7 процессор и кулер нормальный поставил, все ок, сюда кулер до 158 мм влезет -это супер. И выглядит нормально. плюс перфорация спереди для забора воздуха хорошая

Автор:Виталик  пользуюсь Aerocool Trinity Mini V2 кілька місяців

чудова модель, дуже сподобалося
19 березня 2023, 09:22 #
Переваги:Компактність
Комплектація
Зовнішній вигляд
Встановлені 3 вентилятори
Скло, а не акрил

Недоліки:Відсутність деяких пильових фільтрів

Коментар:З вибором корпусу не прогадав, він ідеально встав на стіл, та не займає лишнього місця.
Корпус зручний у використанні, але з моєю відеокартою, яка займає 2.5 слота, залишилось мало місця для деяких кабелів, тому прийшлося щось вигадувати, та якось їх фіксувати.
З нюансів лише пильові фільтри, а саме їх відсутність. Один фільтр стоїть зпереду корпуса, але я рекомендую докупити хоча б ще 3 пильові фільтри по 120 мм. (2 зверху, та 1 знизу)

Автор:Follower :3

Отлично продуваемый корпус, с красивой подсветкой.
25 серпня 2021, 21:56 #
Переваги:Компактность.
Закалённое стекло
Возможность интеграции доп. вентиляторов
Нижнее БП
3 штатных вентилятора (2 по 140мм и 1 на 120мм).
Пылевой фильтр.
Красивая подсветка.
Удобный кабель-менеджмент.

Недоліки:Тонкий металл

Коментар:Отличный за свою цену корпус, с продуваемостью всё отлично, вентиляторы тихие, дополнительно интегрировал ещё пару вентиляторов от Aerocool, стало ещё красивее.
Море места для кабель-менеджмента.
Сочная подсветка.

Автор:Андрей Моисеев

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Обзор на Aerocool Trinity Mini V2
від 1 435  до 2 599 грн.
Корпус AeroCool Trinity Mini-G-BK-v2 (ACCS-PV32033.11) Black без БЖ ACCS-PV32033.11
Click.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Корпус Aerocool Trinity Mini Tempered glass (Trinity Mini-G-BK-v2 Black) Trinity Mini-G-BK-v2 Black
FOXTROT.UA (Київ)
1 765 грн.
← купити
Корпус AeroCool Trinity Mini-G-BK-v2 Black (ACCS-PV32033.11)
Nkt.ua (Київ)
← купити
AeroCool Trinity Mini-G-BK-v2 (ACCS-PV32033.11) Black ACCS-PV32033.11
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
AeroCool ACCS-PV32033.11
Mallprix.com (Київ)
1 435 грн.
← купити
Корпус Aerocool Trinity Mini-G-BK-v2 Black (ACCS-PV32033.11)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 509 грн.
← купити
Корпус Aerocool Trinity Mini FRGB Tempered Glass без БЖ (ACCS-PV32033.11) Black ACCS-PV32033.11
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус AeroCool Trinity Mini-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-PV32033.11) UA ACCS-PV32033.11
Sota.store (Київ)
← купити
AEROCOOL Trinity Mini-G-BK-v2 (ACCS-PV32033.11) Black без БЖ TrinityMini-G-BK-v2(ACCS-PV32033.11)BlackбезБЖ
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус Aerocool Trinity Mini-G-BK-v2 Black (ACCS-PV32033.11)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 506 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aerocool Trinity Mini V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Aerocool Trinity Mini V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Aerocool Trinity Mini V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія